Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik osztálytárssal vannak/vol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik osztálytárssal vannak/voltak együtt, hogy viselkedtek egymással az iskolában? 17/L

Figyelt kérdés

Nem akarok semmit egyik osztálytársamtól se,csak haverként/barátként tekintek rájuk. :D

Viszont mindig érdekelt ez hogy van?

Pl csókoloztok,ölelkeztek a suliban is(mondjuk ha nem szólnak érte),egymással vagytok egész nap vagy ott inkább másokkal beszélgettek ? Stb ilyenekre gondolok.



2016. szept. 9. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát ahogy én láttam, sokat voltak együtt, csókolóztak is, de másokkal is beszélgettek. Szerintem(felnőtt fejjel) mások előtt ajánlatos a testi kontaktust kicsit háttérbe szorítani :)
2016. szept. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Lúzetek járnak osztálytárssal...
2016. szept. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
35%
Szted itt hány embernek van 'osztálytársa'?
2016. szept. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem akár osztálytárs, akár munkatárs, nem túl intelligens dolog nyalni-falni egymást mindenki előtt. Nekem munkatársaim járnak együtt, de kb. olyan, hogy beszélsz hozzájuk és smárolnak. Nem telik el perc, hogy ne tapiznák egymást. Én úgy gondolom, ez nem tartozik senkire. Ha egy osztályba/munkahelyre járnék a partneremmel, diszkrét lennék. Nem tagadnám le őt, de nem is falnám fel mindenki előtt.
2016. szept. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Pedig oda kellett volna. Itt mar nem nagyon van barkinek is osztalytarsa, es mar nem is nagyon tervezunk mas emberek elott nyaladzani, mert az "meno" :"D.
2016. szept. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na végül át lett rakva akkor a helyére. :D

Köszi a válaszokat.:)

4-es,Hát igen,én is így gondolom,legalábbis így kivülállóként,mert én sose voltam ilyen helyzetbe. :)

2016. szept. 10. 11:49
 7/8 anonim válasza:

Én 9.-ben jöttem össze az osztálytársammal, ő volt az első szerelmem, nem is volt más, most együtt élünk.

Inkább csak puszit adtunk egymásnak, meg kisebb öleléseket a szünetekben, kézen fogva járkáltunk. Nem csináltunk ezeknél feltűnőbb dolgokat, mert néha így is ránk szóltak a többiek, hogy menjünk ki meg ilyenek ha folytatni akarjuk. Igazából nem zavartunk nagyon senkit sem, mert visszafogtuk magunkat, egyikünk se akart kellemetlenséget okozni ezzel bárkinek is. Hétvégente egymásnál voltunk, inkább ott engedtük el magunkat.

Egy padban ültünk, szóval a legtöbb időt együtt töltöttük, de sokszor voltak külön óráink, ott mindig tudtunk másokkal is beszélgetni, tehát azért voltak barátaink, akikkel külön elvoltunk, nem voltunk teljesen egymásra cuppanva.

Bár néha pletykáltak rólunk, meg kérdezgették hogy szexeltünk-e már meg ilyenek, azért ez kellemetlen volt és nem is esett jól. Én úgy gondolom, nem csináltunk semmi olyat, amivel bárkit is megbántottunk volna.

Más párok is voltak más osztályokban, általában ők is így csinálták.

2016. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Személyes példával nem tudok szolgálni,viszont van két osztálytársam,akik együtt voltak.

Klasszikus példája annak,hogy SOHA ne járj osztálytárssal.

Ők egész 9.-ben kerülgették egymást,maguknak se akarták nagyon bevallani az érzéseiket,pont a fent említett osztálytársi kapcsolat miatt. Nyáron megtört a jég,összejöttek,és úgy kezdtük a 10. osztályt,hogy ők egy pár voltak. Rengeteget voltak együtt,itt volt szerintem a bökkenő. Minden nap 8-tól délután 2-ig,aztán délután is együtt voltak,hétvégén is. Ők egyébként nagyon jól kezelték ezt a dolgot,előttünk soha nem nyalták egymást,mégis apró gesztusokból(amik egyáltalán nem voltak soha zavaróak) mindenki tudta,hogy ők igenis egy pár. De nem tudtuk,hogy rengeteget veszekedtek délutánonként,így hát 10. végén valahol április környékén elváltak útjaik,és onnantól egészen a gimis éveink végéig marták egymást. Ez borzasztó volt. Nap,mint nap elővenni a régi sérelmeket,és nem tudsz felejteni,mert minden áldott nap látjátok egymást,és előtörnek belőled a másik hibái,amit önkénytelenül a fejéhez vágsz,mert nem bírod ki.:D

Na nem baj,nekünk minden nap Mónika Show LIVE volt :D

2016. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!