Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 4 évig jártak egymással,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 évig jártak egymással, szakítottak, de most újra együtt vannak. Ebből lehet még tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés

A lány dobta a srácot fél évvel ezelőtt, mert sokat veszekedtek. Én áprilisban ismertem meg az úriembert, többször is randizgattunk, rengeteget beszélgettünk; egyszóval rengeteg közös vonás volt bennünk. Nem akartam még belevágni egy komoly kapcsolatba, de a vonzalom minden esetben kölcsönös volt.


Amire beleszerettem az illetékesbe, újból visszacsábította magához a csaj (például a közös randevúk közben is állandóan hívogatta őt, nyilván féltéken volt). Azóta egy normális mondatot nem tudtam beszélni a sráccal, és gondolom ismét együtt laknak. Örökre felejtsem őt el?


2015. nov. 18. 12:45
 1/6 A kérdező kommentje:

Van egy olyan mondás, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó. Meg különben, az ember amíg él, remél.


Sajnálnám az egészet, mert hozzám illőbb férfivel talán még nem is volt dolgom.

2015. nov. 18. 12:47
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább felejtsd el, mert ha szakítanak is, téged csak ki akar majd használni.
2015. nov. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, felejtsd el. Ő még szereti a lányt, különben nem ment volna vissza hozzá. Hogy ebből később mi lesz, azt csak ők tudhatják, lehet 2 év múlva újra szétmennek, lehet örökre együtt maradnak. De te ezt ne várd meg semmiképp! Keress mást.
2015. nov. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2015. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak te gondolod úgy, hogy hű de hozzád illik, mert szerelmes vagy.


Nem lehet tudni, hogy meddig lesznek együtt. Simán lehet tartós kapcsolat, én hiszek az újrakezdésben is, amennyiben mindkét fél meg akarja oldani a (korábbi) problémákat valamit megváltozik.

Ha fél év után sikerül jó irányba változniuk, akkor is lehet, de ha csak pár év elteltével találnak újra egymásra, akkor is kialakulhat tartós kapcsolat.

Sokszor már az is elég, ha az ember kicsit megértőbb, empatikusabb, és a saját hozzáállásán változtat!

2015. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én 24 éves vagyok, ő pedig 32.
2015. nov. 18. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!