Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszettem a lánynak? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, lehet hülye kérdés vagy egyértelmű a dolog de 22 évesen nem igen tapasztaltam hogy tetszek egy lánynak így kicsit nehezemre esik, hogy felismerjem a "jeleket".


Szóval felszálltam a vonatra, megkerestem a helyemet (IC, asztal melletti hely) és udvaiasan szóltam a mellettem ülő idősebb hölgynek hogy legyen szíves a helyemről elvenni a táskályáját, ezt meg is tette. Ekkor vettem észre hogy előttem egy szimpatikus és szép kb korombeli lány ül és mikor leültem már akkor is rámmosolygott. Az út közben többször is észrevettem, hogy engem néz, nem igazán mertem a szemébe nézni...


Vajon "bejöttem" neki vagy valamit viccesnek talált rajtam. Mondjuk nem voltam kócos meg nem ettem le a pólómat úgyhogy csak nem....


Mégesgyszer bocsi de nem vagyok egy nőcsábász alkat, még soha nem voltam barátnőm és nem is voltam nővel semmilyen értelemben, úgyhogy tényleg nem tudom 100%-osan sehova tenni ezt a dolgot.


Egyébként ilyenkor mit lehet csinálni? Mégse mondhatom neki, hogy "figyu, úgylátom tetszek neked de is nekem dumáljunk már, mi a neved...".


2016. szept. 9. 23:53
 1/1 striga ***** válasza:

Valószínű, hogy tetszel neki.

Bátorságot kell venni és valami ürüggyel leszólítani, az már rajtad áll, hogy mivel, sok sikert! ;)

2016. szept. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!