Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar féltékennyé tenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar féltékennyé tenni egy fiú?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki "normális" volt velem,tetszünk egymásnak. Viszont jött a szeptember és úgy érzem folyton talál rá alkalmat,hogy féltékennyé tegyen engem. Miért szoktátok ezt csinálni?


Példa: amikor közeledtem a társaságához akkor gyorsan oda ment egy lányhoz és lökdösködték egymást. Vagy amikor rajta kapta,hogy nézem akkor megfogta egy másik lány kezét finoman. Ilyesmik szoktak történni ami kiborít egy idő után.


Jó ötlet ha inkább észre se veszem?

Gimisek vagyunk.



2016. szept. 12. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert tetszel neki és azt akarja hogy te menj oda hozá xd
2016. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos vagy benne?xd
2016. szept. 12. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel akarja hívni magára a figyelmed, mert tetszel neki, akar tőled valamit. Ez biztos. ;)
2016. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Általában azon fiatalok szokták ezt csinálni, akiket korábban átvágtak kapcsolat téren, és így akar megbizonyosodni arról hogy kitartasz mellette vagy a legkisebb hiba után elküldöd a fenébe. Hidd el tudom milyen érzés, elég sok negatív tapasztalatom van ezzel kapcsolatban csak éppen fordítva. 21/F
2016. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi,köszi,köszi!

Akkor vágjak egy kis grimaszt amikor ilyen történik vagy csak nézzem végig az egészet?

2016. szept. 12. 18:34
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha Sára vagy, te dobtál ki, nem én nem hívtalak el randizni.
2016. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Ha nem esik jól neked, akkor közölhetnéd vele hogy fejezze be, mert ezzel csak magát minősíti. Maximum megsértődik és vége. De jobb tisztázni a dolgokat.
2016. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 es vagyok igen biztos vagyok benne de ha vitatkozni akarsz írj privátot és vitatkozunk :DDD
2016. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Sára. Mentek a zöld pacsik.
2016. szept. 12. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!