Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az "exem" féltékennyé akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "exem" féltékennyé akar tenni. Mit csináljak? 14/L

Figyelt kérdés
Hirtelen elborult az agya es nem tudott szepen beszelni allandoan beszolt nekem... szo szerint nem szakitottunk, de ezt mar lehet annak venni... es aztan hirtelen féltékennyé akar tenni, de nagyon feltünően... mi lehet ez nála? Mert én nem értem (ha valakit érdekel privibe leírom részletesebben)
2016. febr. 28. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj. Ha szereted még mondd meg neki hogy feleslegesen csinálja, ha meg már nem szereted akkor ignoráld
2016. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Mi az hogy tiszteletlenül viselkedik veled? Amúgy meg hagyd rá és nevesd ki. Mond azt hogy elég gyerekes a féltékenység és ezzel nem ér el semmit.
2016. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. febr. 28. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Előbb várj egy picit mert lehet hogy valami nagy lelki baja van, amikor nagyapám meghalt 2 hónapig tiszta dilis voltam, majdnem Ugyanígy viselkedtem iskolában, otthon meg órákat bőgtem mert vele volt a legszorosabb kapcsolatom a családban. Aztán túltettem magam rajta és helyreálltak a dolgok, nem tudom hogy hálálom meg barátnőmnek azt hogy akkor ott állt mellettem támogatott és nem hagyott ott, ha nem támogat végig lehet még most egy év után sem lennék teljesen rendben.
2016. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ha van valami baj miert nem mondja? amugy is csak velem viselkedik igy. massal ugyanugy viselkedik mint regen

Jah es utolso nem azert ortam ki a kerdest h beszolj... es h tudd meg szűz vagyok..

2016. febr. 29. 07:58
 6/6 anonim ***** válasza:
engem érdekel
2016. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!