Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondolna ha ráírnék?

Mit gondolna ha ráírnék?

Figyelt kérdés

Van egy srác a faluban akinek gondolom van egy csómó haverja. És igazábol én bandázni szeretnék meg haverokat találni akkikkel együtt lehet lógni, mert nincsenek nagyon barátaim, szóval rá gondoltam. De nem lenne gáz csak úgy ráirni? És mit kéne irnom? Ha elkezdtem hogy szia mizu az úgy furcsa lenne. Egyébként bmx-ezik.

16/L

Sose beszéltünk még.

16/L



2015. szept. 9. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Köszönj neki ,hogy Hello! és mond meg ,hogy hol láttad.Majd beszélgessetek mindenféléről ,kérdezz tőle!
2015. szept. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát én nem neten kezdenék el vele beszélgetni. Először csak ráköszönnék, meg valamilyen mondva csinált üggyel odamennék segítséget kérni. Aztán, ha Isten is úgy akarja akkor jön a többi magától.
2015. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy suliba jartunk
2015. szept. 10. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen,az internet a gyávák eszköze,szerintem ha akarsz valamit tőle,mond meg személyesen neki amikor legközelebb látod,mond meg neki hogy szimpatikus neked és szeretnél velük lógni, vagy valami hasonlót.
2015. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hülyének se nézne..áá
2015. szept. 11. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyáva
2015. okt. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!