Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a suliban egy felsőbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a suliban egy felsőbb éves srác aki nagyon tetszik és mindennap látom, de nem tudom hogy kezdjek el vele beszélgetni. Lenne valami ötletetek? Csak normális válaszokra vagyok kíváncsi 15L

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj hozzá és köszönj azután mutatkozz be és szerintem ő is befog azután beszélgethettek suliról tanárokról bármiről aztán megy ez tovább lehet ő kérdez sok sikert én holnap beszélek elöször egy szép lánnyal akibe szerelmes vagyok sok sikert
2016. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-es, majd írd meg ha sikerrel jártál. :)
2016. szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es nagyon drukkolok és írj holnap😍😍😍😍🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2016. szept. 15. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá szünetben vagy órák után ha egyedül látod. Leülsz mellé és megkérdezed mit tanul vagy mivel játszik vagy mit csinál suli után, ha semmit akkor volna-e kedve beszélgetni? Találj ki valami témát és a lényeg az hogy LÉGY ÖNMAGAD.
2016. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4-es voltam 17F
2016. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Honnan veszed, hogy idősebb?

Nevét tudod?

2016. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mintha en irtam volna a kerdest xD
2016. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze ,hogy tudom a nevét és 16 éves én meg 15.
2016. nov. 7. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!