Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek e a lányoknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek e a lányoknak?

Figyelt kérdés

Sokszor teremtek szemkontaktust a csinosabb lányokkal, és ezt ők is viszonyozzák (még a pár évvel idősebbek is).˙És azt veszem észre hogy néha engem is megnéznek a lányok.

Lehet egyértelmű erre a válasz, de én nem tudom ezért írtam le ide. Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!


2016. szept. 15. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Lanyoknal ez kevesbe egyertelmu

En is bamulom az embereket minden ok nelkul, es nem ritka h szemkontaktust teremtek fiukkal, neha elbambulasbol, neha veletlenul. Ahhoz h megtudd kinek tetszel s kinek nem, jobb megkerdezned

2016. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szűz vagy még?
2016. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja még csak 14-vagyok
2016. szept. 15. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor talán a saját korosztályodnak, de idősebbeknek nem :D
2016. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!