Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni ha a...

Mit tudok csinálni ha a családom utál csicskáztatnak a szüleim a lányoknak nem tetszek mert egy ronda nyomorult élettelen szar vagyok 190 cm magas és nincs merszem megölni magamat?

Figyelt kérdés
Barátaim nincsenek csak sorstársaim, sorstárság annyit takar, hogy hasonló gondokkal küszködnek és mások nem állnak velük szóba ezért egymásra vagyunk kényszerítve .Szobám nincs egy gardróbban élek jogosítványt kifizették nekem de csak azért, hogy mindenkit fuvarozzak a családban, vaterom belemondta a szemembe én csak azért születtem, hogy segítsek a ház körüli dolgokban. Ezek így a problémák nem tudnátok pár tanácsot adni, hogy mit tegyek, hogy kicsit jobb életem legyen? (Felpróbáltam már kötni magam de nem sikerült jól nem tört ki a nyakam és feltudtam magam húzni az ágig)

2016. szept. 9. 19:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Keress munkát, költözz el. Vagy mit akarsz? Öngyilkossági tippeket?
2016. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél?

Először is fordulj pszichiáterhez. Ezenkívül menj el dolgozni, ha még nem dolgozol, és keress egy kiadó szobát, és költözz el.

2016. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Keress munkát (/tanulj tovább) és költözz el, állj a sarkadra és ne engedd, hogy csicskáztassanak.

Az öngyilkosságod itt senki nem fogja támogatni.

2016. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondtam volna a faternak, hogy rábaaszott, mert nem fogok segíteni, alkalmazzon erre a célra egy szolgát, és elköltöznék a mélabús fenébe.
2016. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a kornyezetedre. Keresd meg azt amiben jo vagy. Tobb van benned ennel!
2016. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Azon dolgozz, hogy saját életed legyen.
2016. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért akartak egyesek csicskáztatni mert szerintük jól értek mindenhez és jól dolgozok. De csalódtak mert teljes nyugodtsággal megmondtam nekik hogy vezekelni nem nekem kell hanem nekik amiért rabszolgatartó tulajdonságúak. Plusz szívattam őket ahogy csak tudtam. Hát azóta egyik sem jelentkezett hogy csicskára vágyik, hanem dolgoznak maguk.
2016. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Koltozz (elobb munka persze) es amikor majd oregek lesznek stb meg egy otthonba se dugd be oket, hagyd inkabb a sorsukra! Ne segits nekik tobbet! Ne sajnald oket, hadd nyomorogjanak

Te meg ne meghalni akarj hanem uj eletet kezdeni! Es nehogy megold magad! Sok sikert!

2016. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Nőlj fel, .@zdmeg és ne nyafogj, mint egy 3 éves kislány, ha nem kap nyalókát...
2016. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem csak legyél nyitottabb. A munka jó ötlet, hasznosnak tudnád magad érezni :) Aztán ha nem is vagy világszépe, az ápoltság, meg a stílus csodákat tud tenni.

Ahogy az elején mondtam, legyél nyitott új kapcsolatokra az emberekkel. Ne lehessen leolvasni rólad a depressziót, mert az félelmetes és taszító, mert ragadós.


Nem hiába születtél meg. Értékes vagy, fontos vagy, és neked is egy különleges feladatod van az életben, hidd el!

2016. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!