Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem tetszek a lányoknak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek a lányoknak? 16 éves vagyok és nem vagyok "swag".

Figyelt kérdés
Vannak barátaim közöttük is vannak lányok. Akiknek pedig tudom hogy tetszek azokkal azért nem lehet semmi mert volt olyan hogy a baráti társaságot szét szakítottuk mert a barátnöm is a társaságban volt, és amikor szakítottunk akkor a baráti társaság nem nagyon járt össze. Nem vagyok ápolatlan és szerintem csúnya sem. Nem járok szar cuccokban mert meg dolgozok érte iskola melett dolgozni járok. Az én korosztályomból szerintem kevesen mondhatják hogy dolgoznak iskola melett. Lányokkal mindig normális vagyok és el vagyok velük.15-16 éves lányok ahogy észre vettem ezekre a " swag" tömeg csávókra buknak. Nem fogok beálni tömegbe. Nem értem mi lehet a baj, kérlek segitsetek.16\F

2016. jan. 26. 02:48
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos sportos alkat vagyok .173cm magas 60kg vagyok :D Szálkás izomzatom van :)
2016. jan. 26. 02:58
 2/20 anonim válasza:
Hát nem tudom, nekem így szöveg alapján bejösz,de nyilván ezt nem lehet így megállapítani :) Lehet ha jobban megismernélek, mondjuk... nem jönnénk ki, vagy ilyesmi. Szóval, így nem igazán lehet válaszolni a kérdésre :)
2016. jan. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ő.. Büszke vagy arra hogy dolgozol? :D



Az nem baj... De elég sok 16 éves vállal suli közben hétvégén munkát és nyáron is.


Én is megyek nyaron es most keresek hetvegi munkat.


17/f

2016. jan. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled semmi baj. Hidd el ahogy a normalis giuk is ritkabbak ugy a normalis lanyok is.... De majd egyszer biztos talalsz olyat is :-D

15/L

2016. jan. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
56%

amig ugy definialod magad hogy mi NEM vagy, addig nem sok eselyed van.


Majd ha tudni fogod hogy mi vagy, esetleg onnantol.

2016. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Emiatt most ne aggódj :)

Koncentrálj a tanulásra és a munkára....

A lányok hidd el idővel felfognak figyelni rád

Egy idő után ők is megfogják unni ezeket a 'SWAG YOLO BITCH!" csávókat

Mert általában azok a srácok tisztában vannak azzal h 100 csajnak tettszenek és elhitetik z összessel h szeretik közben meg jobbra balra kavarnak.....

2016. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
cöh nekem a gyakszi jol fizet:D
2016. jan. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem ez alapján bejössz...

15L

2016. jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Ment a zöld kéz :)
2016. jan. 26. 12:27
 10/20 anonim ***** válasza:
100 meg 100 ilyen "Miert nem kellek senkinek pedig normalis vagyok?" kerdes van es altalaban tudod mi a hiba? Hogy normalisak vagytok. Es ezzel egyutt kiba**ottul unalmasak. Tescoba penztarosnak pont ilyen embereket keresnek. Normalisakat akik nem lopnak es csendben dolgoznak de a lanyoknak nem ez kell, hanem izgalom, szorakozas, hogy valaki megbolonditsa oket. Egy unalmas sracban meg pont nincs semmi hiaba gondolja magarol, hogy micsoda fonyeremeny.
2016. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!