Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire lehet következtetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire lehet következtetni abból, hogy így viselkedik egy lány? (rövid leírás:D)

Figyelt kérdés

Nos tehát, arról van itt szó, hogy van egy lány akivel egy ideig úgymond megnézegettük egymást, és eleinte olyan félénknek tűnt.. Mostanra viszont már, amikor elsétálunk egymás közelében, akkor kicsit mogorva képet vág, illetve amikor a barátnőivel nevetgél és meglát egyből eltűnik a mosoly, és inkább olyan fapofát vág, illetve alig-alig nézeget rám. De így ezek szerint még reagál rám valamit, tehát valamit gondol rólam.:D Amikor a közelében vagyok úgy érzem, hogy nem teljesen önmaga, tehát kicsit furcsán viselkedik, talán zavarodottan, ő se tudja mit csináljon..


Mindezeket tetőzi az, hogy van csávója is.:D


Vélemények?:D


2016. szept. 17. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát tudod ez olyan csajos dolog. Biztos mikor szerzett maganak pasit akkor "rájött" hogy te nem kellesz neki és ezért megutált.

Vagy valami olyan hír terjeng rólad hogy van csajod vagy ki akarod használni a barátnőidet és ezét latni sem akar. Nekem is volt már ilyen.

14/L

2016. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pasija már akkor is volt a legjobb tudomásom szerint, amikor ez az egész elkezdődött:D És szerintem ilyen hírek nem terjengenek rólam, ha igen akkor nagyon indokolatlan, mert én sosem viselkedtem lekezelően egy lánnyal sem szerintem.
2016. szept. 17. 09:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Úristen mintha magamról olvastam volna :D
2016. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!