Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippek focihoz? (rövid kérdés,...

Tippek focihoz? (rövid kérdés, hosszú leírás)

Figyelt kérdés
Kb.fél éve kezdtem el hobbi szinten focizni,suliba,amikor van egy kis szabadidőm,tesiórán,amikor van egy kis szabadidőm focizok.Nem vagyok egy Messi vagy CR de a barátaim azt mondták,látszik a fejlődés :) Szeretnék még jobb lenni.A rúgásom erős nagyjából pontos,passzok pontosak,cselezés elmegy,sprint közepes.Tudnátok nekem tanácsot adni,hogy hogy lehetnék még jobb?Hogy gyakoroljak?Edzésre sajnos nem tudok járni mert elég kevés szabadidőm van...Amúgy szerintem támadó középpályás lennék ha versenyszerűen futballoznék.Na akkor kérlek titeket irjatok tippeket,tanácsokat! A normális válaszokat előre köszönöm!:D;)

2015. nov. 10. 19:08
 1/2 anonim válasza:

Ha nem sok a szabadidőd akkor nagyon jó tanácsot nem tudok adni de azért ettől eltekintve írok egy párat:

-A sprinten úgy tudsz javítani,hogy futsz,csak simán a környéken,vagy a ház előtt,ahogy érzed (Persze rendszeresen!)

-A barátaiddal lemehetsz egy nagyobb térre,vagy mezőre,attól függően,hogy hol laksz és ott focizhattok.

-kis bójákkal (vannak focihoz ilyenek,de szinte bármilyen tárggyal helyettesítheted őket) gyakorolhatod a cselezést

-szinte mindenhol van egy pálya ahol vannak kapuk és ingyen lehet játszani,parkokban stb. ,ott pedig a kapura lövést tudod gyakorolni

Meg persze járhatsz edzésre :P

Remélem picit segítettem. :)

2015. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,segítettél! ;) Köszönöm a válaszod! :)
2015. nov. 13. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!