Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? ( Kérdésed túl...

Mit csináljak? ( Kérdésed túl rövid, leírás hosszú. )

Figyelt kérdés

Most egesz este nem birtam egy szemhunyasnyit se aludni a rohadt panikroham miatt... Ugy kezdodott az egesz, hogy mar aznap reggeltol furan ereztem magam, mostanaig tart a migrenes fejfajasom is, rohadt faradt vagyok,, de nem tudok elaludni... Ez a rohamon eddig a legrosszabb... Persze volt ennel rosszabb is... Akkor peldaul mar az ajulhatnek is kerulgettett, meg akkor meg hanytam is az idegtol...

Most dontottem el azt, hogy muszaly valami megoldast erre talalni. Ki, mi tud rajtam segiteni?

A szuleimnek egyszer meseltem ezt, de konkretan lesz*rjak..., azt mondtak hogy csak kitalalom, meg hogy ne majomkodjak már... ( wtf o.O ) Muszaly valami , mert arra isj raszoktam, hogyha panikrohamom van szandekosan megvagom magam... Nem tudom miert.


Mar a fajdalom csillapitot kell ugy latszik mindennap beszednem, mert ez a rohadt fejfajas se mulik el... De meg a fajdalom csillapito is csak par 10 percre mulasztja el...

Mit. Tegyek,?

Valami otlet? Tanacs.?


Bocsanat .a helyes irasert. nagyon faradt vagyok, szedulok a fejem szetszakad...


17/L



2016. júl. 23. 05:17
 1/9 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem:


Hangokat is hallottam a fejembe. Ez ma este volt. Igy zenet kellett hallgatnom, h elnyomja...

2016. júl. 23. 05:30
 2/9 anonim ***** válasza:

Van konkrét oka a pánikrohamodnak, vagy csak úgy rádjön? A fejed minden nap fáj?

Egyébként a szüleid hozzáállása nem megfelelő, de elég gyakori hogy így reagálnak, mondván "egy fiatalnak nem lehet ilyesmi baja"

Ezek a hangok milyenek? Kényszergondolatok talán?

2016. júl. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A körzeti orvoshoz, akihez már gondolom jártál is el kell menni és ott elmeséled és nem engedsz a 21-ből! Csináltatni fogy egy CT-t de olyat aminél megfestik az ereidet. A lényeg hogy indulj el vhogy utána ne hagyd rá.
2016. júl. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szerintem az az oka, hogy mivel folyton bantanak ( kesebbet szuleim, tobbet a suliban), ígykialakult. 1-2 eve vannak rohamaim. Nem mindig jelentkeznek. Valtozok. Ketfele kepp jon elo. 1. Vagy a folyamatos stressz miatt, az erzesek amiket magamba folytok. A masik 2. Es, hogy csak ugy random jon a roham.


Igen, mostanabn egyideje, mindennap.


Nem. Olyan furak... Olyan demoniak. Motoszkalasok.

2016. júl. 23. 05:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Az iskolai dolgokat most tedd félre, hisz nyár van. Élvezd ki, keress olyan tevékenységet ami leköt és élvezed. Barátkozz online vagy élőben, kezdj el agyalni a továbbtanuláson (könnyen kiszakadhatsz otthonról ezáltal) Ne hagyd magadon eluralkodni az állapotot. A fejfájást mindenképp vizsgáltasd ki és a stressz ellen ajánlom a citromfűteát. A gondolkodásod megváltoztatásával tudod megoldani a problémát és azt csak te tudod megváltoztatni!!
2016. júl. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom! Mindenkinek ment a zoldkez is.
2016. júl. 23. 07:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez a pánikrohamokkal, de nagyon sürgősen. Ne érdekeljenek a szüleid, ha megtudja, hogy nem érdekelte őket, azt hiszem, majd kiskorú veszélyeztetése stb. jogcímen számíthatnak tőle egy kedves beszélgetésre, mert nem vagy ugye 18 éves.
2016. júl. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A pánikrohamokat különböző légzés technikákkal enyhítheted, nézd meg a neten! De a hasi légzés is lenyugtat ilyen esetben! Nem hülyeség szakemberhez fordulni, pszichológus, pszichiáter... Vannak ingyenesek is. És ne vagdosd magad, mert ez szó szerint függőséget is okozhat (rászoksz)
2016. júl. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én teljesen egészséges vagyok. -- Tudom, mert mondták a hangok.
2016. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!