Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor bejössz egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor bejössz egy fiúnak vagy mire utal?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve ismerek egy fiút, matek órán találkoztunk.

Mateken észrevettem,hogy hosszan néz,meg mosolyogtunk egymásra, de még egymás nevét sem, tudtuk. Aztán bejelölt fb-on, vagy 3-szor 4-szer rám írt, ismeredtünk kb ennyi.

Már 1 hónapja nem beszéltem vele, viszont gyakran előfordul,hogy több képemet belájkolja egyszerre, gondolom nézegeti őket,mert régi képeket is.

Ráírtam ma,hogy ,,köszi a lájkokat,, errefel visszaírt,hogy ,,nincs mit,, . Nekem úgy tűnt,hogy beszélgetésre nem is vágyik, de akkor minek nézegeti a képeimet? Vagy ez mit jelent a fiúknál?

Válaszokat előre köszönöm :3



2016. aug. 29. 16:04
 1/9 A kérdező kommentje:

Életkor elfelejtettem: én 18/L , ő 19/F

Egyébként egyetemen sokat fogunk talalkozni kb egy hónap múlva.

2016. aug. 29. 16:06
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
kérdezdmeg
2016. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
bejössz neki, ez nyilvánvaló, csak fél elmondani
2016. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, tudom,hogy sokkal egyszerűbb és nyilvánvalóbb lenne, ha megkéerdezném. Viszont egyszer már csalódtam aval,hogy megkérdeztem. A másik ok pedig az,hogy egy épületbe járunk majd, lesülyednék ha NEM-et mondana.

Meg nem is akarom magam ráeröltetni senkire.

Tanácsokat is irhattok,hogy hogyan épitsem ezt a még szerény kapcsolatot. :D köszi az eddigi válaszolóknak amúgy. :)

2016. aug. 29. 16:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Az előző válaszom nem elég pontos. Úgy értettem, hogy már csalódtam, de nem benne hanem egy másik fiúban.
2016. aug. 29. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha háromszor-négyszer rád írt akkor esetleg te is írhatnál neki. Úgy hogy azzal beszélgetést is alakíts ki. Abból már kicsit jobban észrevenni mit is szeretne és hátha jobban felbátorodik.
2016. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

vagy kétszer én is írtam neki.

Ma is irtam neki,épp abból a célból,hogy hátha megkérdezi, hogy hogy vagyok vagy ilyesmi...de valamiért nem.

2016. aug. 29. 16:25
 8/9 anonim válasza:
100%

Akkor hagyd a francba. (Fiú vok.)

Ha egy nekem tetsző lány rám írna, azonnal reagálnék legalább vmi kamu szöveget, hogy fenntartsam a kontaktot.

Ez a "nincs mit" kirívóan sz4r szöveg, helyette is én kérek elnézést ...

Ez a srác egy töketlen, nem érdemes erőltetned.

Majd ha előáll vmi épkézláb megnyilvánulással, akkor foglalkozz vele, addig nem.


Még az lehet, hogy van barátnője, és nem akar kavarni, és csak tetszésből nézi a képeidet. Én is szoktam szép lányokat nézegetni, azzal nincs baj, pedig van nőm.

2016. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igazad van amugy. Koszi a valaszokat!
2016. aug. 30. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!