Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha találkozu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha találkozunk, akkor jól elvagyunk, de egyébként nem keres?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit 2 hónapja ismerek, párszor találkoztunk már random is és megbeszélve is. Egyszer írt nekem hogy találkozzunk. Eddig mindig mikor találkoztunk, jól éreztük magunkat, táncoltunk, és a bókolásai alapján, meg az alapján hogy átkarolt többször is, én azt éreztem, hogy tetszem neki.


Viszont nem szokott keresni, nem szokott írni, és nem tudom miért. Elég régen találkoztunk már, de mégis csak ő jár a fejemben, úgy érzem beleszerettem, de ő erről valószínűleg nem tud semmit, de azt szerintem tudja hogy tetszik nekem ő, az elég egyértelmű volt. Én nem merek írni neki, mert szerintem ha igazán érdekelném, akkor keresne ő. Arra gondoltam, hogyha legközelebb összefutnánk (amire nagy az esély), akkor megpróbálok jobban közeledni felé, és megtudni hogy érdeklem-e őt vagy sem. Csak nem tudom pontosan hogy hogyan csináljam, nem akarok nagyon nyomulni, csak meg szeretném tudni, hogy lehet-e köztünk több is vagy sem...



2016. szept. 19. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira komolyan akarna valamit, akkor keresne! Szerintem egyszerűen csak jó vagy neki, amikor épp kedve van hozzád. Illetve ha találkoztok, akkor jól elszórakozik veled, élvezi a "flörtölgetést", udvarlást, bókolást, és amit az kivált belőled, de ennyi. Ha komoly szándékai lennének, és ő is érezne irántad valamit, akkor nem bírná ki, hogy ne találkozzon, beszéljen veled huzamosabb ideig.
2016. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!