Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok megelégedve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok megelégedve a kapcsolatommal? Már 6 hónapja járok egy lánnyal és semmi problémánk, sincs rendszeresen találkozunk, szeretkezünk, elvagyunk, azonban magam azt érzem, hogy szívesen megismerkednék más lányokkal, főleg mióta itt a nyár.

Figyelt kérdés
Már többször arról álmodtam, hogy más lányokkal flörtölök és mielőtt a jelenlegi barátnőmmel összejöttem is sok lánnyal ismerkedtem. Mikor vele vagyok akkor ilyenek nem jutnak eszembe, azonban egyedül más lányok közelében mindig elkap ez a vágy és nem értem mitől lehet. Legjobb az lenne, ha időnként kapnék ilyen "elhajlási engedély"-t, de ez nyilván nem lehetséges.

2013. máj. 28. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy szimplán és mindig viszket a segged.
2013. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert nem tudod értékelni a nőt. más a nő szarát is képes lenne megenni, csak legyen neki. neked pedig nem elég ez az egy
2013. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
telhetetlen vagy, de ez nem baj, max a csajod otthagy
2013. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
..és Én mért nem szeretem a tökfőzeléket?
2013. máj. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy elég érett egy kapcsolathoz/nem a megfelelő lánnyal vagy kapcsolatban. Neked ő nem elég ezek szerint. Hagyd, hadd találjon olyat, aki tényleg képes szeretni.
2013. máj. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem tudom hány évesek vagytok, de v a fiatalság v nem vagy alkalmas még kapcsolatra v nem is igen akarsz

nézd gondold végig valami miatt egyszer nem találkoznátok egy darabig meg is csalnád, a kapcsolatot végig kellene gondolni N

2013. máj. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én 21, a barátnőm pedig 19
2013. máj. 28. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!