Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, van rá esély?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, van rá esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma már kiírtam egy hasonló kérdést, de nem sokan írtatok rá, ezért újra megpróbálom. :)


Szóval társas táncolni szeretnék, de nagyon aggódom, hogy nem találok magamnak párt.


Nem bepasizni szeretnék, de elvárásom, hogy olyan fiú legyen, aki azért nem olyan visszataszító (hiszen kell hogy legyen egy alap vonzódás, ami a tánchoz szükséges).


Még egyszer írom: nekem a tánc a fontos, nem a fiúk miatt szeretném csinálni, de ez az a táncfajta ami igazán megfogott....


Szóval szerintetek van esélyem normális fiú párt találni?


15/L



2016. szept. 20. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ha itt keresgélsz, akkor nincs :D
2016. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tánc a fontos de azért a tini párkapcsolatokba írsz...


A kérdésre válaszolva itt nemhiszem

2016. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert máshol nem kaptam választ :)
2016. szept. 20. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol kellene táncolni ?
2016. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!