Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osztálytársam szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársam szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Előre is megköszönöm ha ezt elolvasod,elég hosszúra sikeredett sajnálom,és akármennyire is hangzik hülyén de tényleg nem tudom eldönteni hogy tényleg így van-e vagy csak szó beszéd.A lényeg az hogy most kezdtem a kilencediket ,és kollégista vagyok ,a srác is szintén az .Nagyon nyitott személyiség ,és pont ezért nem tudom eldönteni .Rajtam kívül még két lánnyal van nagyon jóban "testvéri viszonyban" ,mindig oda jön hozzánk ,megölelget minket stb. ez még nem is lenne gond ha velem nem úgy viselkedne ahogy. Mert a többiekkel ellentétben mindig odajön hozzám és kér ölelést ,majd azt mondja milyen jó engem ölelgetni.Meg esténként mindig kimegyünk csoportosan ,mi kolisok és megyünk tescozni ,mi meg ketten mindig átkarolva közlekedünk ,fogja a derekam ,én meg a vállán keresztül és néha így megállunk egy-egy ölelésre .Nem rég pedig az történt ,tudni kell hogy a kollégiumba van játékterem,és már rég elveszett a kulcsa ,de végre előkerült ,csoportosan bementünk és játszottunk .Majd egyre jobban fogytunk ,a végén már csak mi ketten voltunk .Én meg felültem az egyik régi billiárd asztalra amit már senki sem használ ,ő pedig oda jött és lehajtotta a fejét az ölemre .Dumáltunk szinte minden féléről ,a végén meg már szinte mindenen röhögtünk ,mint aki nem normális .Én meg kifeküdtem a francba a röhögéstől,ő pedig mellém feküdt.Elkezdte babrálni a hajamat ,arcomat ,szemüvegemet,majd rám adta a nyakláncát ,(azóta is nálam van) még egy kicsit dumálgattunk ,egyszer csak síri csönd lett és egy pillanatra azt hittem hogy megakart csókolni ,de aztán meghátrált .Tízperc múlva kintről hallunk ,valami rohadt nagy csörömpölést ,és lépteket .Erre ő megszólal :gyerünk bújjunk,húzzuk össze magunkat! Majd szintén aznap lementünk a tescoba mint általában ,és vett nekem csokit születésnapomra ,mert hogy nemrég volt kb úgy másfél hete ,na de ez lényegtelen >< .A mai nap pedig már menni kellett haza,ő pedig egy korábbi busszal ment,és csak azért feljött a lányok szintjére hogy megöleljen ,és elköszönjön tőlem.Nem is lenne nagyobb baj ha szerelmes lenne belém,csak hát...nekem ugye van barátom,és szeretem őt mindennél jobban,és a srác ezt jól is tudja..És jó barátom,nem szeretném megbántani ..

Szerintetek szerelmes lehet belém,vagy sem?.. bárhogy is legyen ,én nem akarom megbántani azzal hogy a földbe tiprom..



2016. szept. 23. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Totál beléd van esve a srác. Sajnálom szegényt, hogy az érzései nincsenek viszonozva... Próbáld meg a lehető leg gyengébben elmondani neki azt, hogy csak barátnak tekinted és ez nem fog változni.
2016. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már megemlítettem neki hogy szeretem mint barátot.

Csak van bennem egy ilyen érzés hogy :áááá dehogy ,biztos hogy nem..hisz ki lenne szerelmes ..belém..pont belém ,amikor az osztályba szebbnél szebb lányok vannak nálam ,én meg egy kis sneci vagyok.

Meg ha esetleg így elhívom beszélgetni hogy : figyu,én nem érzek úgy irántad ,mint te irántam (biztos nem így mondanám ,csak most ez jutott eszembe). És ő pedig erősen elkezd tiltakozni ,hogy nem dehogyis ,akkor meg én égek be ..és kerülni fog ,amennyire csak lehet.. (sajnos volt rá példa) ..

2016. szept. 23. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Most tök mindegy milyen lányok járnak az osztályba, ha te vagy az aki megfogja, és érzelmeket keltesz benne. Ebbe nincsen semmi égő, ha beszélsz vele. Úgy mond, hogy "Nem biztos hogy jól érzékeltem, de úgy vettem észre, mintha te nem csak barátként tekintenél rám..." vagy valami ilyesmi.
2016. szept. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!