Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves srác vagyok de én az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves srác vagyok de én az érettebb nőkre bukom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem mindig is jobban bejöttek a 20+ nők de soha se érem el a figyelmüket (ami számomra elég egyértelmű). Van egyáltalán ilyesmire esély? Vagy várjam meg amíg idősebb leszek mert sokkal többre tartom az érettebb csajokat mint a korombelieket?

2016. szept. 24. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor a érettebb nőkkel próbálkoz xd
2016. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

rossz hírem van: a nők úgy lettek kitalálva, h. általában az idősebb pasik iránt vonzódnak, tehát egy huszonéves vagy a korosztályából választ, vagy egy harmincas pasival kezd.


egy kölyök, mint te, mit tudnál nyújtani mondjuk egy 23-25 éves nőnek?


még kialakulatlan a személyiséged, világlátásod, még javában iskolás vagy stb.


szerintem lehet, h. anyakomplexusod van.


majd kinövöd.

2016. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sikerült kifognod a legnehezebb kategóriát...

Képzeld el magad, ha egy 12 éves éretlen lányka szeretne téged, mit tennél? Na... Pont ez a reakciója egy 20+ nőnek :)

2016. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos h anyakomplexusos. A lányok, nők többsége pszichésen, EQ-ra amilyen, kb 40 éves korukig, nem csodálom, ha egy fiatalabb srác kiábrándult a lány kortársaiból...
2016. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csomó idősebb nőnek lenne kedve ehhez veled. De egy csomónak nem. Szóval csak úgy tudod ezt megoldani, ha megtalálod, aki neked kell.
2016. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz a saját korosztályodnál. Majd ők is megöregszenek. :D

36n

2016. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

Már bocsánat, de szerintem a nők előbb érnek, mint a férfiak.

Vanank a korosztályodban is érettebbek, nem csak r*bik. Sőt, a fiatalabbak közt is van néhány,aki érettebb, intelligensebb. (Lehet nálad is.) A 20+ korosztályban is vannak éretlenek. Nem általánosíthatsz ennyire, nem ismersz minden korodbelit, még csak az ezredét sem. (Ha a magyarokat vesszük.)

L

2016. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!