Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok elég jó?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik. Nem tudok rájönni, hogy ő mit érezhet, mert egyszer úgy érzem hogy tetszek neki de van olyan amikor rám se néz. Két évvel idősebb nálam. Egy edzésre járunk és többször vettem észre hogy néz és nem tudom mit jelenthet. Mivel nem vagyok az a lány akivel általában szokott beszélgetni, ezért teljesen reménytelennek tartom magam. Már egy ideje csak ezen kattog az agyam. Még is mit csináljak? Hagyjam az egészet de mégis hogy?
2016. szept. 24. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne tartsd magad reménytelennek, nem tudhatod, hogy ő mit gondol. Próbálj közeledni felé. Edzésen beszélgess vele, egy-két beszélgetés után érezni fogod, hogy érdeklődik-e irántad.
2016. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!