Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem vagyok egy adonisz, de a lányokkal szemben mégis elég magasak az elvárásaim?

Figyelt kérdés
Arra szeretnék kilyukadni, hogy szerintem ez nem normális, hogy én nem vagyok egy abszolút jóképű, és még csak nem is erősen izmos alkat, viszont a lányok közül csak a valóban szépek, kellemes alkatúak és intelligensek vonzanak? Hogyan tudnék ezen változtatni, mert szerintem ez elég gáz. 17/F
2016. aug. 19. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Vâltoztass magadon.
2016. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen voltam vagyok:D Egyik régebbi haverom mondta is, akivel már nem tartom a kapcsolatot, hogy kicsit nagyok az elvárásaim. Én meg úgy voltam vele, hogy mi értelme olyan lánnyal összejönnöm aki egyszerűen nem vonz? Azóta eltelt pár év, és csomó jó csajszi vesz körül:D Többel össze is jöhetnék, mert flörtölgetnek velem.:D Nem tudom hogy alakult ez így ki, meg nem tudom, hogy ebből most mit akartam kihozni, de egy biztos, hogy nem a külső a lényeg. Mert akkor amikor haverom mondta azt nekem tényleg nem voltam én sem egy adonisz:D
2016. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, értelek. Egyszerűen ösztönből nem tud vonzani egy igénytelen lány, nem pedig azért, mert én nem akarok alább adni.
2016. aug. 19. 13:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A szépség mindenki számára vonzó.... Ott lenne a probléma,hogyha csak az ilyen lányoknak adnál esélyt...... Na jó, kell a külső vonzalom, de szép lány nem csak az lehet, aki 10-ből 10 pasi szerint szép és vékony. Nekem már sok olyan lány tetszett, aki mások szerint talán az átlagosat sem üti meg, de NEKEM tetszett.


És hogy vonzó az intelligencia, azzal mi baj? Amennyiben te is intelligens vagy,úgy nyugodtan kereshetsz olyan lányokat.

Nekem pl. olyannyira vonzó az,ha a lány intelligens,hogy nagyon! Nálam már inkább alapfeltétel....

2016. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak több idő kell, és max annyi, hogy nem leszel tipikus srác, aki 18 év alatt összejön valakivel, és elveszíti, de legalább egy minőségi párkapcsolatod lesz, amiben tényleg élvezettel beleteszel mindent:D Nem csak olyan kamukapcsolat, hogy mindegy ki az illető, csak legyen:D Ami nem mellesleg az emberek nagyon nagy részére vonatkozik manapság:/ Legalábbis a fiatalok körében:) Beszélek én itt bölcsen a 20 évemmel..:D
2016. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ha esetleg hölgyek is olvassák a kérdést, nem vagyok feminista, minden tiszteletem a nőké, akár a szülés, gyereknevelés és háztartás tekintetében. E tényleg csak egy magamon észrevett dolog.
2016. aug. 19. 14:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már az átlagos szintet megütöd akkor simán összejöhetsz egy modell alkatú lánnyal is, nem feltétlenül kinézet kérdése ez. Sok minden függ attól hogy egy lány vonzónak talál-e: kinézet, alkat, illat, ruha, viselkedés, személyiség, stb. És minden lánynak más az ízlése, lehet hogy egy 6/10-es lány kinevet hogy sosem jönne össze veled, egy 8/10-es meg mondjuk simán elfogadhatónak tart. Az egyik lány osztálytársam például nagyon csúnyácska, kiálló fog, 160 centi, 40 kiló, szegény úgy néz ki mint egy drogos múmia akinek eltörték az arccsontját, nagyon nem ad magára és ráadásul még meglehetősen bunkó is. Mégis, egy teljesen jóképű barátja van, a srác egyértelműen átlag feletti kinézetű, divatosan öltözködik, formázza a haját, stb., tehát kinézetileg semmi közös nincs bennük, mégis 1 éve együtt vannak.
2016. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2016. aug. 19. 14:37
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát. Majd megismersz egy kicsit duci lányt aki piszok jófej és rájössz hogy a külső szart se ér...
2016. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem sokat számít a külső. És ez hülyeség, hogy a külső semmit nem számít.
2016. dec. 9. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!