Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozhatott a beállítottsá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhatott a beállítottságom?

Figyelt kérdés
Jelenleg 16 éves vagyok és két hete kezdődött:valmiért nem érzem azt a lányok iránt amit eddig és ez nagyon fura.Nem volt még barátnőm de voltam már szerelmes lányba és tetszett is már néhány.Ez most azt jelenti hogy már nem a lányokhoz vonzódok?
2016. szept. 25. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán. Ez csak annyit jelent, hogy két hete nem vagy szerelmes. Lesz ilyen máskor is. Lehet, hogy két hónap is lesz egyfolytában. Ismerek olyanokat, akik két évig se voltak szerelmesek, aztán meg mégis. Heterók! Úgyhogy ne akarjál ebből levonni semmiféle következtetést. Ha mostanában másféle dolgok érdekelnek (bármi hobbi, akármi), mint a lányok, az még nem azt jelenti, hogy a fiúk. Jaj. Olyan sok hülyeséggel tömi(te)k a fejeteket, hogy rossz nézni.
2016. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Ettől megnyugodtam
2016. szept. 25. 10:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Már két egész hete?


Hajaj.

2016. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!