Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám régebben vert ütött...

Apám régebben vert ütött egyszer akkorát kaptam tőle hogy el eredt az orrom vérre is. Amikor ezt tette velem nagyon megbánhatta mert soha nem nyúlt utána hozzám. Ennek 8 éve Tényleg megváltozhatott?

Figyelt kérdés
Nem tudom neki soha megbocsájtani neki ezeket még mindig vissza emlékszem rá. Nem ütött már meg. Soha nem tudom neki elfelejteni! Köszönöm a válaszokat! 18L
2011. aug. 13. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom megérteni ezeket az embereket. Élvezik, hogy valaki kiszolgáltatott nekik. Soha nem ütném meg a gyerekem, ezek miért vállalnak gyereket, ha a saját indulataikat nem tudják leküzdeni. Nem csodálom, hogy nem tudsz megbocsátani, nekem is megszűnt volna a bizalmam.
2011. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, sok tekintetben változhatnak az emberek. Apukádnál talán ennél az utolsó esetben "gyulladt ki a lámpa", mit is tesz valójában. A sérelmeket nehéz elfelejteni, de próbáld elrejteni őket a szép emlékek mögé.
2011. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok és engem is megvert apám elég durván egy alkalommal. Ennek már 2 éve, de azóta se bocsájtottam meg neki és nem úgy nézek rá, hiába bocsánatot kért. Nagyon utálom magam amiért ezért távolságtartó vagyok vele, de nem tudok mit tenni. Nagyon bánt, hogy azóta nem olyan jó a kapcsolatunk, de nem tudok már úgy nézni rá mint előtte.
2011. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazt kétszer leírtam bocsánat, csak még mindig felzaklat ez az ügy.
2011. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!