Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon szeretem! 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szeretem! 16/L

Figyelt kérdés

A barátommal másfél évig voltunk együtt, pár napja szakított velem, az indoka az volt, hogy túl kicsik a melleim. Aztán kifejtette bővebben, hogy azt hitte, hogy nagyobbak, de csak akkor derült ki, hogy kicsik, amikor egy hete együtt elmentünk aquaparkba. Tény, hogy nem túl nagyok, de ez tényleg kizáró ok egy srácnál?

Mit tegyek, visszamenjek hozzá? Én nagyon szeretem, és nem tudnék nélküle élni!

Szerintetek?



2016. szept. 25. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, hogy ezt mondom, de ez egy undorító alak, ha neki csak ezek számítanak akkor ez azt bizonyítja, hogy nem kész egy komoly kapcsolatra és csak a külsőségek érdeklik, szerintem mond meg neki, hogy keressen magának egy felfújt mellű ribit azzal majd boldog lesz. Tudom, hogy nehéz mert szereted, de a saját érdekedben mondom, hogy hagyd ott a francba, jobb lesz neked ha találsz egy olyan fiút aki megbecsül és azért szeret aki vagy úgy ahogy vagy. A rendes srácoknál pedig egyeltalán nem kizáró ok az ilyesmi :D
2016. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem a srác egy perverz, bocsika. Én az ilyet már régóta ott hagytam volna a helyedben,mondjuk én srác vagyok.

Ne menj vissza hozzá,keress magadnak normális palit,akinek nem a mellméret a fő szempont. :)

2016. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

*rég otthagytam

Bocs,ha megbántottalak,de én az igazságot mondtam. :)

#2-es voltam

2016. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#2 Azért látszik, hogy te sem tudod miről beszélsz..


Amúgy... a kérdésre válaszolva. Szerintem csak ezt az okot találta arra, hogy szakítani akar veled, és talált mást.

2016. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Úr Isten! Ekkora s***fejet! Én a helyedben pofám vágnám, de komolyan.... az ilyen ember nem érdemel meg egy olyan szuper csajt, mint Te!
2016. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a tököm? :,DDD


Ugye ez nem komoly?

2016. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#3: Én pontosan tudom,hogy miről beszélek. Ne kötekedj!
2016. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis ˘#4-es.

Bocs,telón vagyok.

2016. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért akarnál visszamenni egy ekkora gyökérhez?
2016. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9: Mindegy,nem akarok vitatkozni veled...
2016. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!