Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne nála esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne nála esélyem? (Normális válaszokat kérnék)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki egy másik iskolába jár, de viszont azzal az osztállyal mentünk táborba is meg, kirándulni is (5napra) amelyikbe az a fiú jár...

Az ő osztályából 2 lánynak is bejön/bejött. (És Igazából az osztály társam beszélte belém,hogy nekem bejön az a fiú... de mondjuk nem tévedett sokat...)

Sokszor nézett és ha oda néztem,ő elfordult... beszéltünk is egy keveset...

Szerintetek elmondjam neki? (Normális válaszokat kérnék.. )



2016. szept. 25. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Minek ezt megkérdezni?


Most őszintén... Mit veszítesz azzal, ha elmondod? Megmondom: semmit. De ha nem mondod meg... Akkor lehet, hogy épp az igazit veszíted el.


Értem én, hogy nehéz, de az élet csupa döntés. Mindig van minimum 2 irány, de be kell vállalni. Lehet, hogy egy életreszóló kapcsolat lesz belőle, de az is lehet, hogy nem fogod érdekelni. De ha nem teszed meg, nem tudod meg.


Merj lépni, élj az álmaidért!

2016. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van és köszi :)
2016. szept. 25. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!