Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Így több esélyem lenen befutni...

Így több esélyem lenen befutni modellként? Mi számít nagyon? Tanácsokat kérnék

Figyelt kérdés

sziasztok!! 17 éves fiú vagyok sokan mondták hogy arcról elég aranyos/helyes és gondolkodtam modell szakmán, csak ugye nem vagyok éppen az a kigyúrt testalkatú, félreértés ne essék nem vagyok dagadt csak nem vagyok izmos sem:/ És gondolkodtam hogy hogyan tudnék befutni, szerintetek ha elkezdenék gyúrni/konditerembe járni mennyivel növelné az esélyem? Sokkal? Egyébként az jó ha magas vagyok? 184cm.. És még min kéne változtatnom hogy több esélyem legyen?


Köszönöm szépen a segítséget!!!:)


2014. ápr. 20. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát modellnek nem vagy túl magas, férfi modelleknél 185 centi az alsó határ általában, de ha nagyon nem mérted el, akkor fogjuk rá. Az pedig, hogy milyen alkat kell, munkától és ügynökségtől függ, de mostanában talán kapósabbak a szálkás, izmos testalkatúak. De nem a túlgyúrt, kondimániásokra gondolj, inkább amolyan úszótestalkat. De keress rá googleben a sikeres modellekre, és abból le lehet szűrni, mi a nyerő manapság.

Befutni pedig elsősorban adottságokkal és kapcsolatokkal lehet. Keress fel egy ügynökséget,csak vigyázz, mert sok helyen csak le akarnak húzni.

2014. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Mire vigyázzak hogy ne tudjanak könnyedén lehúzni?:/
2014. ápr. 20. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó ügynökséghez menj.

Én az Icon-t ajánlom, de a Visage, VM is foglalkoztat fiúkat is és az egyetlen férfiügynökség a Wam Models.

2014. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!