Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szexért van velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fosterneni kérdése:

Csak szexért van velem?

Figyelt kérdés
A barátommal pár hete vagyunk együtt, és múlthéten mivel szülinapja is volt, lefeküdtem vele.Azóta pedig már többször is, és kezdem úgy érezni, hogy csak ezért van velem. Én voltam Neki az első, lehet, hogy csak az újdonság ereje, vagy ilyesmi..Beszéljek vele erről, legyek türelmes, vagy mit javasoltok?

2016. szept. 26. 16:47
 1/10 anonim válasza:
Attol függ mit jelent az a "többször" :) Vannak olyan parok akik naponta is szexelnek.
2016. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mint fiú úgy vagyok vele hogy akár napi szinten is lehet szex egy kapcsolatba, csak legyen őszinte a kapcsolat ne lépjen félre és szeressétek egymást.
2016. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Te hülye vagy
2016. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hűha, többször is szexelni akart, micsoda pofátlanság. Igaza van az előttem szólónak, te tényleg hülye vagy.
2016. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezaz 4es vagy Tobias, ha pár hete jártok, de még csak most feküdtetek le és azóta párszor, akkor logikus, hogy csak azért nem szakított veled 1 hét alatt, mert szexelni akar veled. Te mennyi iquval rendelkezel és hanyadikos vagy?5?
2016. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ő igen. Én viszont nem csak azért lennék veled együtt ;)
2016. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolatban nem ciki beszélni a problémákról. Fel kell tenni neki a kérdést, hogy mit szeretsz bennem? Ha gondolkodik az gáz, ha tud kapásból mondani pár dolgot, az már jó. A legjobb még a kapcsolat elején rendezni a dolgokat, és folyamatosan beszélni a felmerülő kérdésekről.

Tehát: ezt a választ nem mi fogjuk megadni, hanem a párod.

2016. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kort is írhatnál a kérdéshez :D
2016. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jól dug? mert akkor én is ráérek 14 F
2017. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? (Gondolom, tinik.)

Mi a barátommal néhány hét után lefeküdtünk (nem az elsők voltunk egymásnak), és utána szinte minden nap - legszebb évek (mindenkinek ki kellene próbálnia).

Természetes volt, h. az első alkalmat követően máskor is szeretkezünk majd. Meglepődtem volna, ha nem így lesz...


Egyetemisták voltunk (kb. azonos ízléssel, háttérrel, szinte egy hullámhosszon), élveztük egymás társaságát, testét, az együttléteket. Egy pillanatig sem gondoltam, h. kihasznál, mert mindkettőnknek jó volt (annyi erővel ő is azt mondhatta volna ezt rólam - én vagyok a nő).

Egy hosszú együttjárás volt, nem tekintettem szexkapcsolatnak.

"Azóta pedig már többször is, és kezdem úgy érezni, hogy csak ezért van velem."

Nem vagytok barátok, társak, nem beszélgettek, 'bolondoztok', játszotok, mentek moziba, sétálni, túrázni, csináltok programokat (úgy mellékesen)?

Azt érzed, h. csak a szexért van Veled, és nem gondolod azt, h. ez egy valós kapcsolat?

Szeretnél vele tartós, tartalmas kapcsolatot?

Akkor ahelyett, h. ezt megbeszélnéd vele, inkább szervezz programokat, beszélgessetek, érdeklődjetek egymás iránt, tehát kerüljetek egymáshoz érzelmileg is közelebb. Aztán majd meglátjátok, hogyan tovább.

De - szerintem - ne 'hívd rapportra'. Ha úgy döntesz, h. nem szeretnél vele tartós kapcsolatot, akkor fogd fel Te (is) szexkapcsolatként, v. ha többre vágysz, add ki az útját (az ominózus megbeszélgetés után), és keress valaki mást, aki nagyon odalesz érted :)

2017. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!