Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában nem tudom miért,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nem tudom miért, de nagyon bunkó velem a barátom. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem a kilencediket. Eddig nrm volt semmi baj. Most új osztályba kerültem, lett egy új legjobb baratnōm is. Nem is ismeri még, de nem szimpatikus neki, pedig nagyon kedves lány. A sok tanulás miatt nem tudok annyit beszélni vele mint nyáron, de mikor egy kevés idōm lenne akkor neki soha nem jó. Igyekszem minél több idōt szánni rá, de pl jelenleg náthás vagyok, és olyanokat mondott, hogy megint csak egy kifogás, mert nem akarok beszélni vele. Pedig nagyon szeretem de... Minden percen attól félek hogy szakítani fog velem. Régebben is ki volt akadva a barátnōimre, stb, de most nagyon intenziven tudatja velem hogy nem szimpatikusak neki. A masik meg az, hogy egyik órán fiuval kell üljek. 8ban egész évben fiuval ültem és nem volt semmi problémája. De mikor ōt a haverjai hajnal 3kor zaklatják én meg aggódom érte, akkor megint én kapom a "szidást"... mit tehetnék? Nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni :'(
2016. szept. 25. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit elhanyagolva érzi magát, próbáld elmagyarázni neki, hogy még mindig fontos neked, próbálj meg minél több időt szakítani rá, hogy ezt bizonyítsd és szerintem mutasd be neki a barátnődet, hogy lássa nem olyan rossz mint amilyennek beállítja. Szerintem azért sem szimpi neki, mert aúgy érzi ő is elveszi az időt kettőtöktől.
2016. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a lánnyal csak suliban találkozok meg beszélek, azon kívül meg mindig írok neki szüneteimben, stb. Én is elhanyagolva érzem magam egy jó ideje...föleg mikor apum kórházban volt, akkor sem vigasztalt, csak annyit mondott hogy sok mindent kitalálok csak ne kelljen beszeljek vele... :'(
2016. szept. 25. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Probalj Meg vele hetvegen találkozni hosszabb időre! Menjetek el ujra "randira" es próbáld meg megbeszélni vele! Nekünk is volt ilyen problémánk szetmentunk de nem emiatt :) hanem azert mert a srác nem volt képes elfogadni h slhanyagoltnak érzem magam :) sok sikert!
2016. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3as köszi
2016. okt. 1. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!