Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, de meg...

5 hetes terhes vagyok, de meg vagyok bolondulva a szexért. Tudom, hogy mire kell vigyáznom, stb, de más is van így? A hormonok játszanak velem ilyenkor? Férjem csak somolyog.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
örülj neki, élvezd ki amíg lehet :)
2016. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az egész terhességem ilyen volt.:) minden nap együtt voltunk (és bár mi előtte is, de azért nem ilyen extrém módon akartam):) a császármetszésem előtti este is.:) a szülés után meg már alig vártuk, hogy a doki zöld utat adjon.


nekem szerintem nem a hormonok voltak, mert már nincsenek rám hatással, mégis ugyanúgy vagyok. nekem óriási lelki boldogságot és megnyugvást adott, hogy a férjemmel kisbabával lesz teljes az életünk, és valahogy ez felszabadította bennem a nőt.:)

2016. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi is sokat vagyunk együtt, de már a páromnak is feltűnt, hogy mióta babát várok, minden alkalmat megragadok. Tetszik neki nagyon, de ma már nevetett, azt mondta vagy szexelünk akkor egész nap, vagy valaki dolgozzon helyette... Mondtam neki megyek vele, csak kb 3 óránként legyünk együtt... Mi ez, most komolyan?
2016. ápr. 15. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem a hányingertől nulla mínusz egy a kedvem. Sőt, annyira nem bírom a szagokat és ízeket, hogy gyakorlatilag megcsókolni sincs gusztusom, ami nagyon gáz, de ez van.

Meg szoktam simogatni, amikor csak tudom, de ez most egy ilyen böjtös időszak.

Többi terhességemnél is csak akkor lett jobb, amikor elmúlt a folyamatos hányinger/hányás, úgyhogy most lazára veszi már ő is, számított rá.

:(

2016. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze.Gondolom mindenkinél más. Nekem fura kicsit, szexel kelek, szexel fekszem :)
2016. ápr. 15. 22:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Terhesség előtt is sokszor együtt voltunk. De mostanában nagyon kívánom folyton szexelnék. Párom múltkor azt mondta, h telhetetlen lettem. :-D
2016. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!