Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy srac, aki mar tavaly ota tetszik nem csak azt nem tudom, hogy en is tetszem-e neki. Nem jarunk egy iskolaba, egy busszal szoktunk utazni reggelente es neha delutan latjuk egymast mikor megyek a buszhoz, vagy amikor a buszmegalloban vagyok. Tavaly volt, hogy 1x-2x szemztunk egymassal es mosolygott is ram. Most iden teljesen tanacstalan vagyok. A baratnoimnek hala az egesz barati kore koztuk o is megtudta, hogy nekem o nagyon bejon, de o csak mosolygott es nezett ram. Utana veletlenul fent hagytam a buszon a telefonomat es o hozta utanam es ugy jelzett, hogy oldalt megbokott, majd vissza adta a telefont. Nem reg pedig mikor a buszon eljott mellettem az alkarjat vegig huzta a vallamon (mondjuk lehet, hogy csak nem fert el :D). Delutan a buszon elol ultek en pedig hatul hatra nezett a haverjaival egyutt, majd elore es azt kezdtek el beszelni, hogy hatra uljenek-e vagy sem. Majd mikor szalt le ereztem, hogy nez engem, odaneztem es hirtelen elforditotta a fejet (ez napi szinten 1x-2x elofordul).


Szerintetek tetszem neki, vagy csak csak en kepzelek bele tobbet? :)


Elore is koszonom, ha elolvastad!

Feltehetoleg normalis valaszokat adjatok!

16/l



2016. szept. 27. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszenél már leszólított volna.
2016. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
80%
Fiúknál már nem lehet tudni... :D Szerintem a mai világban a fiúk rendesen beoltják, cseszegetik ennyi idős korban azt a csajt, akit nem bírnak valamiért :/ Szóval szimpatikusnak biztos szimpatikus vagy neki; az alapján főleg, amiket írtál. Már csak valahogy beszélgetnetek kéne. Tudod, más útja nincs annak, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz. Manapság úgy veszem észre inkább fordított helyzet áll fent, a fiúk kéretik magukat, és várnak a lányokra... Felháborítóak :D Szóval igen, nekünk kell trükközgetnünk, hogy valahogy beszélgetésbe keveredjünk a kiszemelttel. Fontos azonban, hogy mégse fussunk senki után :D (Tapasztalat)De elkanyarodtam a témától. Röviden IGEN, megvan az esélye, hogy bejössz neki :)
2016. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Erdemes tudni, hogy van baratnoje es igy meg ugy sem ertem ezt az egeszet... :3
2016. szept. 29. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!