Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem, beleszerettem egy kanadai lányba? (akit egy reklámban láttam)

Figyelt kérdés
Még tavaly láttam egy reklámot az interneten.Akkor annyira még nem tetszett,de pont olyan volt,mint az ideálom.Többször megnéztem a reklámot és rájöttem,hogy milyen szép.Egyre jobban megtetszett.Olyan,mint ha teljesen tökéletes lenne.Minden,a szeme,az orra,a szája,az álla,az arca,a haja,a testalkata stb.Mint ha direkt csak az én ízlésem szerint "alkották volna".Azt mondják nincs zökéletes,de ő pont olyan,mint aki 100 %-ban tökéletes.És végül csoda történt és megtaláltam.Megvan az igazi neve és rátaláltam a Facebookon.És elképesztő.Nem egy híresség,nincs 300 ismerőse sem,a képeit se sokan lájkolják.De nagyon messze van,Kanadában.Én még Ausztriában is csak egyszer voltam,akkor is osztálykiránduláson

2016. okt. 2. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon éretlen lehetsz, ha attól beleszeretsz valakibe, hogy számodra "tökéletes" az arcberendezése.

Ettől még lehet, hogy egy buta liba.

2016. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem híresség, akkor van esélyed. Bejelölöd, ráírsz. Angoltudás előnyben.
2016. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy hívják?
2016. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem beleszerettél, hanem rágerjedtél. Nem ugyanaz.
2016. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!