Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem? (Több lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem? (Több lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egy fél évvel ezelőtt elkezdtem beszélgetni az interneten persze látásból ismertük egymást. Fél éven át úgy voltam vele hogy most nem szeretnék barátot mert rá vàrok sok embert visszautasítottam. Viszont nem mindig beszélgettünk maximum egy hónapig. Tegnap találkoztam vele beszélgettünk és újra elkezdtünk interneten is. De ma màr egész nap csak ő volt a fejembe és gondokodom hogy ráírjak -e. Ma csak a telefonomat néztem hátha ír és ha belegondolok abba hogy nem jövök vele össze és elfelejt egyből elkezdek sírni.. Szerintetek beleszerettem?

16/L



2016. ápr. 30. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat lehet
2016. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak össze vagy zavarodva:)
2016. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Dehogy szerettél bele. A szerelem gáz,fájdalmas és rossz. Főleg,ha nem viszonozzák. Ne akarj szerelmes lenni,úgyis a lányok jönnek ki abból mindig sz*rul.
2016. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Össze vagy zavarodva.
2016. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!