Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nekem tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macskarap kérdése:

Van egy lány aki nekem tetszik de van egy kis gond segitenétek?

Figyelt kérdés

1.gond:

Ezt a lányt kb 2hete ismerem haverom is(6honapja) az lenne itt a gond h tudom h haverom is hajt rá és ő is azt h én a lányra de viszont egy suliba járunk


A haverom egy olyan lánnyal volt együtt vagyis hazakisérte akit a kiszemeltünk utál(nem férnek meg egy légtérben)

És ezért a kiszemeltünk rosszba lett a havrrommal és ekkor a haverom bevalotta neki h szerelmes bele a lány meg azt mondta h csak barátként tekint rá!A haverom meg 5000-szer megkerdezte tolle h nem tudnál mást is érezni irántam? Erre a lány: nem megy és mivel én is ott voltam csak 50meterrel arébb rám nézett és nevetett


2.gond:

És ekkor nagyon rohamosan elkezdett velem beszelgetni oltogatta a haverom(gyengéden azért) találkozni akart meg minden de utána ujra jóba lettek mert a kiszemeltunk nem akar senkivel se rosszba lenni magyarul olyan mintha előről keezdődne minden!

De a haverom kijelentette neki(H ugye nem haragszol meg ha osszejovok egy másik lányyal)

Nah és azóta velem alig beszélget!Hanem a haverommal beszélget inkább!


De viszont amikor találkozunk akk általában én érek oda hamarabb és nem a haverom engem mindig megölel de őt nem

Amior elbúcsúzunk jolvan akk mindekettőnket megölel(elsőnek engem szokott) És most már általában csak engem szokott utni(kicsit agressziv)meg velem szokott csak kötöszködni(gyengéden)a haverommat mar nem(amiota tudja h szerelmes belé)


És gyerekek ezt nem értem h akkor most mivan?

Osszevagyok zavarodva!

Lánynak tetszhetem vagy nem?

Lehet esélyem?

Mit tegyek h felfigyeljen rám?


Elore is koszonom a valaszokat!


2016. okt. 3. 06:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány se tudja kitől mit akar
2016. okt. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem azt akarja h rakd meg
2016. okt. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kérdezd még tőle hogy milyen fiúkat szeret aztán kisérd haza és B@$zd még jól
2016. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!