Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon biszexuális lennék,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon biszexuális lennék, vagy ez szimpla kíváncsiság?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban gondolkodok el azon, milyen lehet egy másik lány érintése, csókja, milyen lehet, ha egy lány kényeztet engem, és arra jutok, csak nem lehet rossz. Sok leszbikus lány, nő vesz körül (sport miatt). Eddig nagyon nem tudtam megbirkózni azzal, hogy van, aki a saját neméhez vonzódik. Előre is bocsánat a kifejezésért, de konkrétan undorodtam már a gondolattól is. Viszont mióta a legjobb barátnőmről sejtettem, hogy érdeklik a lányok, egyszer csak észrevettem, hogy már nem zavart ez a dolog.

Gyakran észreveszem mennyire szép tud lenni egy lány. Csodálattal vegyes irigység kavarog bennem, hogy milyen szép, és én miért vagyok az. Volt már barátom, az biztos, hogy a férfiakhoz vonzódom, de vajon a lányokhoz is? Lassan betöltöm s 17-et, még nem voltam együtt "úgy" fiúval, csak történt egy-két dolog. Jelenleg nincs barátom, de nagyon vágyom arra, hogy valakit szerethessek, és hogy valaki viszont szeressen. Ezért is gondoltam arra, hogy egyszerűen csak "szeretethiányom" van, azt szeretném, ha valaki foglalkozna a lelkemmel, testemmel, ezért kavaroghatnak bennem ilyen gondolatok. Valamint ugye kamaszkor, meg minden, ilyenkor fedezzük fel önmagunkat, stb. Lehet csak kíváncsiság?

Remélem valaki tud tanácsot adni hogyan deríthetném ki, hogy tényleg vonzódom-e a lányokhoz, vagy lenne egy-két tanácsa, esetleg hasonló szituációban van/volt ennyi idősen.

Előre is köszönöm!


2016. okt. 3. 19:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Elírtam, bocsánat. Miért nem vagyok olyan szép lány, mint a többség.
2016. okt. 3. 19:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Megértem, hogy mire gondolsz és nyugi nem vagy vele egyedül. Szerintem ez amit érzel az nem vonzalom inkább csak kíváncsiság vagy csak szimplán szeretnél valakit akihez odabújhatsz és törődik veled.

2016. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ugyan így vok
2016. okt. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezzel én is igy vagyok,bár én 28 éves vagyok. Még soha nem voltam nővel, eddig mindig fiú barátaim voltak. de közben izgat a gondolat h milyen lehet ;)
2016. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!