Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és van egy 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és van egy 18 éves srác aki tetszik. Mit csináljak hogy közelebb kerüljek hozzá?

Figyelt kérdés
Az van, hogy a suliban szoktam látni, sokszor megyünk el egymás mellett, és rám szokott nézni,próbálok flörtölni vele, néha kapok egy mosolyt, de nem tudom...nem beszélek vele,de szeretnék közelebb kerülni hozzá, ha beszélnem kéne, mit mondjak?! Nem akarok túl rámenős lenni, félénk vagyok...

2016. okt. 3. 20:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi akinek töröltem az üzijét, figyi nem lefeküdni akarok vele ha erre gondolsz XD
2016. okt. 3. 20:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem feltetlen valasz a kerdesre, de en nem tamogatom. Kizarolag a te erdeked miatt- 14 evesen meg gondolom csak randizni akarsz meg csokolozni, o 18 evesen meg mar sokkal tobbet var egy kapcsolattol, gondolom erted...

Es lehetsz akarmilyen erett, 14 evesen szerintem nem erdemes elvesziteni meg, pedig az egy ilyen idos sraccal sajnos konnyen megeshet.

Ha megis hajthatatlan vagy, hogy a kerdesre is valaszoljak: az jo ha probalsz flortolni, de lassan akkor nem art megszolitani, egyszer megprobalni meg nem nyomulas :)

2016. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Semmit! 14 évesen te még csak kislàny vagy,a srác pedig már felnőtt. Aranyos, hogy ábrándozol róla, de maradj is meg ezen a szinten.

Az igényeitek is valszeg különbözőek, más fejlettségi szinten álltok. Ha a csávó normális, nem kezd ki egy gyerekkel.

2016. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem mondom meg mit tegyél, a belátásodra bízom, mert nem látok bele a kapcsolatotokba. De pár dolgot tudnod kell. Messzi álltok egymástól, mindenféle szempontból (mondjuk már érettebb vagy mint egyik-másik 18 éves férfi). Az a 4 év olyan hosszú lesz még, mire oda eljutsz ahol most ő van, hogy azt el sem lehet mondani. Én most vagyok 18 éves, és egy örökkévalóságnak tűnik az elmúlt 4 év. Ahogy én elnézem az osztálytársaimat és a fiúbarátaimat, nem való még neked 18 éves, és ez nem miattad, hanem úgy általánosan. Nem vagy már teljesen gyerek, ezt jó ha tudod, és már felelősséget kell vállalnod a döntéseid egy részéért. Egy ilyen idős fiú érettebb lányokat keres, és hacsak nem nézel úgy ki és nem úgy viselkedsz (amit nagyon remélek), mint néhány kortársad akik úgyérzik nekik mindent szabad mert már mindenhez elég érettek, akkor kicsi az esély rá hogy észrevesz. Lehet egyébként, hogy tényleg egymásba tudnátok szeretni, de még fiatal vagy, most jön a középiskola, és nem hiszem hogy szerencsés lenne egy egyetemistával kilencedikesként távkapcsolatban lenni. Nem lenne hosszú létű kapcsolat. Kitartást! :)
2016. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!