Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy észrevegyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, aki már tetszik egy ideje, de sajnos az a baj, hogy az egyik barátnőmnek is pont ő tetszik, és ezt az osztály is tudja (mármint csak hogy neki tetszik, engem nem).

Szerintem neki több esélye van, mert nálam egy kicsit szebb, de kb. ugyanolyanok vagyunk öltözkedésben, meg ilyesmi.

És szerintem engem már észrevett a srác, mert ma éppen készültem ránézni :D, és engem bámult. Meg csoportokban kellett dolgozni, és egy csoportba kerültem vele, meg pár barátnőmmel, és sokat segítettem nekik, mert abból a tantárgyból jó vagyok, és óra után meg azt mondta a haverjainak hogy azért volt jó a mi csoportunk, mert hát én benne voltam, és közbe végig vigyorgott meg ilyenek 😂 szerintetek van nála esélyem, és hogyha igen, akkor hogyan tudnám mégjobban felkelteni a figyelmét?


2016. okt. 4. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy komolyabban is tetszel neki, de az is lehet, hogy csak szimpatikus vagy neki.


A legjobb, amit tehetsz, hogy a lehető legtöbbet beszélgetsz vele és érdeklődsz róla. Ha tényleg érdekled és szeretne valamit, akkor elhív majd randizni.


Bár szerintem az a legvalószínűbb, hogy az osztályon kívülről lesz barátnője. Iszonyú fárasztó, ha az osztálytársad a barátnőd, mert kb. az egész osztályod előtt éled a magánéletedet, és ez főleg szakításkor kellemetlen.

2016. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
#1 69% ? :D
2016. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

# 1: Nagyon köszi a választ! :)

# 2: 😂😂😂

2016. okt. 4. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!