Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Apumnak van egy nagyon jó haverja, és ennek a haverjának van egy húga, akinek van egy velem egy idős fia. Remélem eddig érthető. :D

Egy jó pár évvel ezelőtt, kb. 5-6-7 éve találkoztunk először, egy ballagáson. Kicsik voltunk még. Már nem nagyon emlékszek hogy kik akarták, de biztos vagyok abban, hogy valakik azt akarták hogy pusziljuk meg egymást ezzel a fiúval. Én persze akkor nem akartam, ő viszont igen. Nem is ismertem, meg mégis minek puszilgassuk ott egymást? Végül belementem, és ő is adott egy puszit az arcomra, meg én is az övére. Telt múlt az idő, nem hallottam róla semmit, nem is találkoztunk. Az ő anyja, és az enyém jóba vannak, mármint nem úgy, hogy járnak egymáshoz beszélgetni meg ilyenek, csak amikor apum haverjáék csináltak kisebb-nagyobb összejöveteleket akkor ennek a fiúnak az anyja is ott volt és beszélgetett anyummal. Tavaly még én is láttam az anyját a srácnak, de a srác nem volt ott. Nem emlékszek, hogy mikor láttuk egymást utoljára, mondjuk lehet, hogy akkor, amikor még kicsik voltunk. Tegnap este is voltunk egy ilyen főzésen apum haverjáéknál, és eszembe jutott ez a fiú, pedig nem is volt ott. Rákerestem fb-n és egész jól néz ki. Tegnap este bejelöltem, ma délelőtt sajnos elutasította a jelölésemet, és már nem tudom bejelölni. Ráírtam egy fiú barátomra akinek ismerőse ez a fiú, és kérdezősködtem a fiúról. Persze haveromnak egyből az jött le, hogy nekem bejön a fiú. Elmeséltem haveromnak, hogy elutasította a jelölésemet, és mondtam neki azt is, hogy élőben megpusziltuk egymást amikor kicsik voltunk. Nagyon zavar, hogy elutasított a fiú, mert én mindenáron megakarom őt ismerni, és közelebb szeretnék kerülni hozzá. Ezért a haverom segítségét kértem, és ő azt tanácsolta, hogy írjak rá a fiúra azzal a szöveggel, hogy már taliztunk élőben, és akkor biztos vissza fog igazolni. Én persze nem akarok ráírni, mert most milyen lenne már az. Elutasította a jelölésemet, és még ráadásul zaklassam is a hülyeségeimmel? Nem akarom ennyire elrontani ezt. Persze az lenne a legjobb, hogyha ismét lenne egy ilyen nagyobb összejövetel, ahol nem csak mi, de ők is ott vannak. Ott tudnék vele beszélgetni, így viszont lehet azért is utasított el mert nem ismer. De én emlékszek rá, és ez valamiért nagyon megmaradt bennem, Ő, és az is, amikor megpusziltuk egymást. Közel is laknak, szóval a távolsággal nem lenne gond.

Egész nap rá gondoltam, mert nem tudom mi tévő legyek. Sokszor eszembe jutott eddig is ez a fiú, főleg akkor, amikor apum haverjáéknál voltunk, de eddig sosem érdekelt ennyire mint most.

Neki jövőhéten lesz általános suliból a ballagása, nekem jövőhét után.

Engem még fiú ennyire nem fogott meg úgy, hogy nem is ismertem jóformán.


Mennyire lenne beteg ötlet, ha megemlíteném anyumnak hogy hívjuk el őket is a ballagásomra?

Ti mit tennétek a helyemben?

Lehet, hogy csak egy fel lángolás az egész...de kérlek titeket ne ítéljetek el emiatt, és ne írjatok olyanokat hogy "hagyjad már..idióta ez a fiú, mit akarsz tőle, hisz még csak vissza sem igazolt?"


Előre is köszönöm :)


Egy 15 éves lány.



2016. jún. 5. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
te tudod, de nem lepodj meg ha nem lesz belőle semmi, de emlitsd mg anyufnak, hogy latogassatok meg egymást. vagy a ballagasra hivjatok meg. De ne eroltesd ennyire ezt a puszilos szöveget. egyszer max, hogy onnan eszebedbejutott, és elhivtad, nagyon megváltozott azóta... na és mehetnek a témák, a munka választással, a célokkal... ha nincs téma, az egyenlő azzal, hogy a kapcsolatnak nem sok jövő jósolható.
2016. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a legtisztább dolog ha megírod neki hogy kiknek az ismerőse vagy és ugyanúgy neki is elmesélhetnéd hogy honnan jutott az eszedbe ő és miért jelölted be.
2016. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát én a helyedben biztos valahogy beszélnék vele, de semmi facebook, hanem élőben. Lehet, hogy egy kicsit félsz vagy nem tudom, de nem kell. Semmi értelme, tudjuk, hogy a fiúknak a felfogása nagyon más mint a miénk, de ki lehet ismerni őket. (tapasztalat - 4 fiú tesóm van) Hidd el én szinte csak fiúkkal barátkozom, amikor a lányokról beszélnek ők is be vannak szarva, csak a lány előtt akarnak nagymenőnek tűnni.

Lehet, hogy ez a fiú, akiről beszélsz ő kicsit nagynak érzni magát, biztos sok lánynak tetszik és nagy lett tőle az egója. Nem baj! Ezzel nincs minden veszve. Valahogy bizonyítsd be neki, hogy sokkal jobb vagy a többi lánynál, az ő szemében.

Én valahogy úgy hívnám meg a ballagásomra, hogy mondjuk az egyik haverját meghívod, akiről szó volt pl. amivel beszéltél a fiúról, és megmondod neki, hogy ő hívja el, mert egyedül unatkozna vagy valami.

Ez lenne szerintem a legésszerűbb :))

2016. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem olvastam el, mert hülyeség az egész.
2016. júl. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!