Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lesz jobb? Vagy nem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz jobb? Vagy nem is lesz soha?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy srácba a suliból és nem bírok másra gondolni, csak rá. Ő már sokszor elutasított, de csak ő kell. Mit csináljak, hogy ne szenvedjek ennyire miatta?

2016. okt. 6. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress mást...
2016. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen keress mást mondjuk engem :):DD
2016. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy engem :D
2016. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na jó akkor már engem is lehet 😅
2016. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lépj túl, ne pazarold az időd egy srácért, aki nem éri meg :)
2016. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ismerem az erzest....

hat.... en csak azt tudom javasolni hogy, probald meg elfelejteni (ha rajta kapod magad hogy ot nezed akkor nezz el onnan, torodj vele minel kevesebbet), es ha eddig is elutasitott akkor ne igazan foglalkozz vele mert nekunk ez nem imponal ha "zaklatnak" vagy minden aron meg akarnak kapni xd (nem tudok olyanrol akinek igen)szval a lenyeg hogy probalj meg vele kevesebbet torodni

kitartas :)

(ui: bocs angol billentyuzet)

2016. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is a felejtésen vagyok, de ha úgy érzem túl tudtam lépni, megint történik valami és ugyanazt érzem.
2016. okt. 6. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!