Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Zavar a korkülönbség, majd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a korkülönbség, majd jobb lesz?

Figyelt kérdés

Lassan 17 éves vagyok, a barátom pedig még csak 16. Tudom, hogy nem nagy dolog, valójában kevesebb, mint egy év van köztünk, csak zavar, hogy a javamra. Majd jobb lesz? Mondjam el neki?

Nem régóta vagyunk együtt, de már az elején is zavart. Mindig is az idősebb srácokhoz vonzódtam, illetve voltam jóban. Valahogy nem érzem azt, hogy ő lenne a srác a kapcsolatunkban, mintha nekem kellene rá vigyáznom. Tudom, hogy nincsen így, de ezt érzem...



2016. júl. 28. 15:51
 1/7 anonim válasza:
100%
Az már rég rossz, ha ezt érzed. Ha igazán szeretnéd, nem rágódnál ilyeneken, nem érdekelne.
2016. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Egy 17 eves lany agyilag es legtöbbször testileg is mar nő, egy 16 eves fiú meg gyerek. A lányok hamarabb érnek, igy termeszetes h nagyobbnak érzed a különbséget. Ha amúgy az idősebb sracokhoz vonzodsz, szakíts, kulönben utólag sajnálni fogod ezeket a kapcsolatban töltött éveket.
2016. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szakíts tudod azt mondani neki hogy ez téged zavar de ő nem tudja mondani hogy oké meg változok mert nem fog tudni 1 évet öregedni egy perc alatt vagyis lehet hogy van olyan betegség de akkor is csak 16 éves marad.
2016. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet jobb. Nem törvényszerű, hogy mindig ilyen felszínes leszel. De az is lehet, hogy ő jobbat érdemeel.
2016. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Egy 17 eves lany agyilag es legtöbbször testileg is mar nő, egy 16 eves fiú meg gyerek. "


- Marhaság: semmi tudományos alapja nincs az ilyen kijelentésnek. Legfeljebb testileg érnek hamarabb, és a különbség erre a korra már eltűnik, hiszen a serdülés valószínűleg mindkettejüknél már lezárult.

2016. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha zavar, akkor minek jöttél vele össze?

Szerintem ez csak rosszabb lesz....

ZAVAR, érted? Zavar. Ennek így nincs értelme.

2016. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki ismer engem, annak ha elmondanám, hogy régen engem is zavart, ha fiatalabb a pasim, meglepődne, mivel ma már szívesebben járok pár évvel fiatalabbal, mint idősebbel. :D Én már 21 éves vagyok, de amikor 15 voltam, volt egy srác akivel randizgattam, de zavart, hogy 8 hónappal fiatalabb. Ő még nem volt 15, csak közeledett hozzá. Aztán olyan is volt, hogy 19 évesen belezúgtam egy 16 évesbe és zavart kicsit a korkülönbség, de nem érdekelt, hiszen nagyon odavoltam érte. Azóta nem zavar, sőt, rájöttem, hogy számomra ez az ideális. :)

Szóval változhat, de lehet, nálad nem fog, de hidd el, nem mindenki érett, aki idősebb nálad.

2016. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!