Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jobb lesz tovább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb lesz tovább lépnem raja? Szégyen ha sirok is miata?

Figyelt kérdés
Van egy lány szerelmes vagyok belé de sajnos nem ismer meg én semm ött és Ezt a szerelmet nem én irányitom gondolom hogy nincsen nála esélyem jobb lesz ha most tovább lépek vagy még ne adjam fel de én inkább most szenvedek mint késöbb és sirok is miata 15 évesén ez szégyen én szerintem
2016. ápr. 25. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tanulj meg először helyesen írni, és figyelj az írásjelekre is!
2016. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen :) és ne add fel próbáld venni a jeleit vagy kezdeményezz :) nem vesztesz semmit ha egy suliba jártok akkor menj oda hozzá valanilyen ürüggyel
2016. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerelmes szavakkal dobálózol, amikor még nem is ismered. Lépj tovább rajta, ha nincs tököd ahhoz, hogy legalább beszélgetsz vele.


Ha feszengsz mellette, akkor hogyan kéozeled el a kapcsolatotokat? Hidd el, az sose fog elmúlni.

2016. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Iszonyatosan fáj és nehéz de jobb lesz ha tull lépek mert inkább most szenvedek mint kicsit késöbb ö egy állom szép lány meg jo fej minden de mindegy enyi valahigy fel dolgozom jobb lesz majd valamikor
2016. ápr. 25. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!