Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem senki se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem senki se ismerkedni közelebbről?

Figyelt kérdés
Teljesen normális lány vagyok 16 éves jól tanulok. Hosszú barna hajjal és jó humorérzékkel. De még a leges legcsúnyább barátaimnak is vannak már ezer meg ezer udvarlói :/

2016. okt. 6. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:

szia

leszek én az udvarlód :) :D


amúgy lehet azért mert nagyon szép vagy:D


f17

2016. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem, ha lány vagy...
2016. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán pont a hozzáállásoddal van baj.

Nem ismerlek,de ez a "legcsúnyább barátaimnak is vannak már ezer meg ezer udvarlói" szöveg... Tudod,talán ők belsőleg szebbek,mint te. A külső belső nélkül nem sok csajszi,a belül rothadó alma is mutathat fényes,szép külsőt. Szóval szerintem inkább gondolkozz el ezen,és ne ítélj így. Egyébként meg ha szeretnél barátot,akkor kezdeményezhetsz te is egy beszélgetést például... :) Valószínű,hogy ez a vélemény nem nagyon fog neked tetszeni,de én csak az igazat mondtam. :))

2016. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jávor Dávid ***** válasza:
100%
Lehet h fürdened kéne néha vagy miníg 😂😂😂😂😂
2016. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert sajnaltatod magad, irigykedsz ahelyett, hogy magaddal foglalkoznal.

Nem igazan lehet megallapitani ebbol tul sok mindent, talan ha kozelebbi baratokat kerdezed meg, vagy rokonokat, tudnak olyan kritikat mondani ami kozelebb all a valosaghoz.

Egyebkent sok lany csinalja azt, hogy var a szoke hercegre "hisz a fiuknak kell kezdemenyeznie...", amiben bar van igazsag, de azert ez inkabb kifogas, mint indok ahhoz, hogy nincs senkijuk.

A masik csoport -amibe en is tartoztam-, hogy nem mer feloldodni, termeszetesen viselkedni. Lehet, hogy tok kedvesnek fogsz latszani, de azert erezni az emberben, hogy mennyire oszinten jott.

Csak az en peldam: gatlasos, zavarban levo, de azert mindig segito tipus lettem, mikor atkerultem egy masik iskolaba, ahol ezt a szerepet kaptam. Bar tudtam, hogy alapjaraton en egy sokkal hatarozottabb, kemenyebb, vaganyabb csaj vagyok. Szerencsemre jo gimibe kerultem, olyan osztalykozossegbe ahol sikerult feloldodnom es tenyleg onmagamnak lennem. Kb. 1,5 ev alatt valtam az "aldozat, "jokislany" szerepebol igazi, oszinte egyenisegge, azzal egyutt, hogy tudom, neha tul kritikus es tavolsagtarto vagyok, ami zavarhatja azokat akik nem ilyenek. De megtanultam ezt lesz.ni.

Nezd, mit mondtam, hatarozott, huvos, kemeny vagyok eros akarattal es lazadasi hajlamokkal, pontosan az, akikre azt mondjak hogy megijednek a ferfiak, illetve, hogy nem talalnak part...-abszolut nem ezt tapasztalom. Onmagam vagyok, es a tobbi mar jon magatol. Ennyi.

Szerintem te meg nem allsz keszen egy komoly kapcsolatra: eloszor magadat kell rendbe raknod, kicsit ismerd meg onmagadat, addig amig a hibaidbol tudsz mar viccet csinalni, es amig a jo tulajdonsagaidat nem veszed annyira komolyan, hogy elszallj.

Talald meg a zene stilusodat, az oltozkodesi izlesedet, hogy miket szeretsz es mit nem...ha nem megy a valtozas, akkor probalj ki valami uj hobbit/szakkort ahol uj kornyezetben vagy uj emberekkel, ami segithet kimozdulni a komfortzonadbol.

Hajra.

2016. okt. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor kezdődjék az aprókolbászfesztivál, amelynek keretében egyrészt frusztrált srácok mondanak neked csúnya dolgokat, másrészt csudálatos személyiséggel bíró, de éppen nem annyira előnyös külsejű srűcok próbálnak elbővülni.


Úgyhogy sercegjenek azok a billentyűzetek!


Egyébként ahhoz, hogy érdemben tudjunk válaszolni a kérdésedre, rendesen ismernünk kellene, mert itt valahogy soha nincs senkinek egyetlen rossz tulajdonsága sem, mégis mindenki elkerüli.

2016. okt. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez van :c nekem meg nincs barátnőm mer ezek a lányok megcsalnának 1 okostelefonnal:D
2016. okt. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, én 19 éves fiú vagyok, ha gondolod beszélgethetünk. Nem hiszem, hogy senki se akarna megismerni. :)
2016. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, mi újság azóta?
2017. aug. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!