Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? És mit tehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? És mit tehetnék?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. És voltegy barátom. Elutaztam és sajnos nem bírta ki a kapcsolatunk. Sajnos szétmentünk. Eltelt egy hónap. Én kezdtem kiheverni. És csakúgy rámír mert őneki ilyen kedve van. Tiltjuk egymást én újabb egy hétig sírtam, mert tényleg nagyon szerettem. Nagyjából összeszedtem magam.

Aztán egy barátnőmet elkisértem és találkoztunk, kellemetlen volt. A barátnőm persze sokkal szebb nállam. És eztis kihevertem. Aztán elkezdett irosgatni a barátnőmnek. Nyíltan ráhajtott, egyszerűen szándékosan, amikor tudta hogy a lány az egyik legjobb barátnőm. Nem tudom mit csináljak. Képtelen vagyok túllépni rajta. Mittehetnék?


2016. okt. 8. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a legjobb barátnőd, akkor nem fogja érdekelni, hogy a fiú ráhajtott. A volt barátod egy köcsög, bocsi...

Ne foglalkozz vele, szerintem nem tudja elviselni hogy te már túlléptél, ezért csinálja

2016. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!