Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek, ha ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek, ha ennyire önbizalom hiányos vagyok? Nagyon nagy hátrány a fiúknál?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki felreertene nem azért írom ki a kérdést, hogy bárki a lelkemet apolgassa vagy hasonlók, csak pusztán tanácsot szeretnek kérni :)


Szóval az a helyzet, hogy a fiúra, aki tetszik, a szemébe nézni egyszerűen nem merek, a mosolyrol mar ne is beszéljünk 😃 😕

Felek, hogy mit fog hozza(m) szólni, mármint gondolni rólam, ha rájön, hogy tetszik nekem.

És oké, a gondolatait nem hallom, de felel a reakciójától.

Ugyan 16-17 évesen mar nem csufoljak ki az embert, ha XY tetszik neki, de valamiert megis ez van bennem


Igazából a legnagyobb bajom talán az alakommal van, ugyan vékony vagyok a genetikambol kifolyólag, de a mellem viszont kicsi, ami nagyon zavar

És ugyan vannak olyan fiúk, akiket ez pont hidegen hagy, de én valahogy nem tudok ezen "túllépni", hogy kicsi, főleg, hogy nap mint nap látom a szebbnél szebb lányokat jó adottságokkal megáldva és általában egy fiúval kezén fogva sétálva.

Az arcomat sem szeretem túlságosan :/

Ugyan volt mar olyan, aki mondta, hogy milyen szép vagyok, de valamiert senkinek sem merem elhinni, hogy tényleg komolyan gondolja :/


És valamilyen szinten az is zavar, hogy meg nem volt 1 olyan fiú sem, akinek tetszettem volna, legalábbis én nem tudok róla.

Bár ez valamilyen szinten az én hibám is, hiszen nem merek rajuk nézni sem, így maximum akkor próbálkozna, ha nagyon bátor, de a fiúk nagy része sem szeretne pofára esni, főleg ha nem is sejti, hogy nekem tetszik esetleg.


Szerintetek mit tehetnek, hogy több onbizalmam legyen?


Köszi, aki vegigolvasta :))


Kort és nemet is írjatok legyszi :)


16/L



2016. júl. 21. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el magad. És szeresd magad.
2016. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél jobban el fogadod annál könnyebb lessz.
2016. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiKÚRálnak a fiúk, nem kell aggódni. 16 vagy, még kislány. Két évet adok, és már elkezdenek jönni a nagy elvárások a férfiakkal szemben.
2016. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. Milyen nagy elvarasokra gondolsz?

Hány éves vagy?

2016. júl. 21. 11:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig arra a szintre el kéne jutnod, hogy merj ránézni - legalább egy pillanatra - és aztán később mosolyogj. Mivel az önbizalomhiányból fakadóan visszahúzódó vagy, ezért biztos, hogy nehezebb dolgod van a fiúkkal. Mert így ki sem derül, ha tetszel valakinek, mert ő próbál valahogyan kapcsolatba kerülni veled, de rá sem nézel. Emiatt pedig a fiú is feladja, mert nem kap vissza semmi érdeklődést.

Szóval legyél bátor önbizalomhiányos. :D Aztán ha bátor voltál, kiderül, hogy nem is vagy olyan elveszett mint eddig gondoltad és az önbizalomhiány is eltűnik. Hajrá! :)

2016. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5. Köszi :))

Ha o nem nez rám, akkor simán ránézek, de ha mar a tekintetunk összeakad, akkor kb rögtön elnezek :/

2016. júl. 21. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Mintha engem írtál volna le!!! :O


1-2 éve múlt el:)


Rájöttem, hogyha az ember minél többet rágja magát ilyeneken, minél jobban meg akarsz felelni másoknak addig fog tartani ez az egész.


Ha elfogadod önmagad, mások is elfognak! A fiúkkal legyél kedves, normális, barátságos :)

2016. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!