Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Volt egy új fiú akivel nagyon jól összehaverkodtunk és nekem aztán megtetszett de végülis is lemondtam róla mert egyelőre nem akartam semmit sem senkitől, örültem hogy egyedül vagyok. Ő kiderült h szeret engem de én visszautasítottam és teljesen tönkre ment a barátságunk. Az előző évben jött meg. Az első felében jóban voltunk és kb decemberben ment ez tönkre. Azután csak piszkáltuk egymást egyfolytában. Most eljutottunk odáig, hogy egyáltalán nem is beszélünk. De én rájöttem, hogy nagyon hiányzik. És hogy tetszik. Elméletileg én is neki de kétlem mert kerül. Mit tehetnék? Tudom, hogy egy idióta vagyok és h elrontottam. Nem volt szép tőlem, viszont szeretem :(
2016. szept. 15. 16:23
 1/2 anonim válasza:
Béküljetek ki.
2016. szept. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogy?
2016. szept. 15. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!