Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan növeljem az önbizalmam?

Hogyan növeljem az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Az önbizalmam a béka s*gge alatt van. Soha nem volt nagy, mert mindig egy kövér, antiszociális senki voltam. Mindenki nevet rajtam és utál :( Barátaim sose voltak és sose lesznek ha így folytatom. Utálok tanulni, utálok dolgozni, utálok felkelni, egyszóval UTÁLOK ÉLNI! Soha semmi nem jött össze és érzem, nem is fog. Soha nem támogatott a családom és mindig kihasználtak és ez a kishúgom megszületése óta csak rosszabb lett. Senki nem figyel rám és mindenki azt kívánja, bárcsak meghalnék! Elegem van ebből, legjobb lenne meghalni. Semmi hobbim sincs, ha volt is, csak olyan, amit szüleim akartak. Egész nap alszok és játszok értelmetlen sz*rokkal a gépen. Felkelek, eszek, gépezek, alszok. Ez egy napom. Suliba is ki vagyok közösítve, mindenki elfordul tőlem, ha a közelükbe megyek. Boltba nem merek kimenni, mert ha meglátnak a lányok, kuncognak rajtam és mondják, hogy -ez még él? -nagyon rosszul teszi. 17/f

2016. aug. 12. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben, de nem szabad így nézni a dolgokat. Önbizalmat legjobban a sikerélmény hoz, ez tudott. Szerintem először valami könnyebb dologgal kéne kezdened. Azt mondod antiszociálisnak tekinted magad, próbálj megoldani egy bevásárlást, egyedül. Apró dolgok is boldoggá tehetnek. Ha szeretnék beszélni nyugodtan írj privit.
2016. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor kezdj el lefogyni, diétázz, mozogj, élj egészségesebben. Én sem éreztem jól magam a bőrömben, elkezdtem diétásan étkezni és edzeni, és 1 hónap alatt fogytam 5 kilót. De nekem például gynecomastiám van, man boobs, ami nem tűnik el sajnos akármennyit fogyok, és majd évek múlva tudom csak megcsináltatni plasztikai sebésszel... én örülnék, ha "csak" lefogynom kellene.
2016. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nincs problémám a bevásárlással vagy az emberek közé menetellel ha normális emberek vennének körül, de nem vesznek. Csak a bunkóládák.
2016. aug. 12. 16:15
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es lefogyást is próbáltam, 3 nap alatt befellegzett. Nincs önuralmam se megcsinálni. Mindent (édességet) ami a kedvemet hozta el kéne dobnom. Sportolni se szeretek és sosincs kedvem hozzá.
2016. aug. 12. 16:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ameddig így gondolkozol addig így fogsz maradni. Mindenkinek áldozatokat kell hozni, hidd el, mindenki utál dolgozni és tanulni, mégis kell nekik.
2016. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor sírjál csak nyugodtan, ha ennyit nem teszel magadért.
2016. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor sírok de nekem nincs energiám ennyit belefektetni az életembe.
2016. aug. 12. 16:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor elhiheted hogy másnak sem lesz energiája annyit belédfektetni, hogy barátkozzon veled vagy bekapja a cerkád.
2016. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a leoltást, most még jobban meghalni van kedvem :(
2016. aug. 12. 16:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ne hallgass a negatív hozzászólókra. Valamilyen szinten viszont igazuk van, az élet nem könnyű. Szenvedni kell a jóért, ne sajnáltasd magad, tudom könnyű, de lépned kell!
2016. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!