Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan növeljem az önbizalmam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növeljem az önbizalmam?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, nem volt még barátnőm, amit az önbizalomhiányomnak (is) köszönhetek. Volt 1-2 próbálkozásom, de azok mondhatni kudarcot vallottak. A kommunikációs kézségeim szemtől-szemben nem valami jók, kiskoromban logopédushoz is járnom kellett, 1-2 szóba most is beletörik a nyelvem, de csak nagyon ritkán. A másik problémám az, hogy sose kaptam semmilyen visszajelzést a külsőmet illetően. Jó, persze a rokonok mondják, hogy "milyen jóképű fiú lett" , de ugye ez nem mérvadó, mivel szerintem elég elfogultak. A testalkatommal nincs baj(szerintem) :174 cm, 64 kg, inkább soványnak mondanám magam, mint izmosnak. Ezek a dolgok bőven elegek ahhoz, hogy ne merjek odamenni a lányokhoz. Tudnátok adni tanácsokat, hogy hogyan tudnám orvosolni az önbizalomhiányt?

2016. aug. 29. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

bájitalok megnövelik de csak ideiglenesen, szerintem a szettedet kéne feltuházni mágikus tulajdonságokkal, amik többlet önbizalmat adnak

17F

2016. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Nah, bocsánat az előzőért :)

Szóval, edzés, sport, hobbi valami amiben jó vagy :D beszélgess emberekkel :D többet :) érdeklő kérdéseket tegyél fel, idővel talán viszonozzák és akkor jobban érzed majd magad tőle :)

Öhm dicsérj meg másokat :d ezzel mást is segítesz és te is jobban érzed majd magad tőle :d

2016. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Haha :Dd nagyon kreatív vagy, egykettes :D nincs miért bocsánatot kérned szerintem :D


Nem mellesleg szerintem is sportolj valamit, nem kell versenyszerűen űzni, csak egy kicsit járj el futni, edzeni ha eddig nem tetted. Ahogy egykettes mondta, az imponáló a lányoknak, ha dicséretet kapnak, de ne vidd túlzásba, csak egy-két szép szó! :D Minél többet ismerkedsz, vagy kerülsz olyan helyzetbe, ami számodra kellemetlen, annál könnyebben fog menni később, csak bele kell jönni! :) Ez nyilván nem megy egyről a kettőre csak úgy. De ez miatt ne siettesd a dolgokat és ne is csapd össze. Majd alakulsz! :) Hajrá!

2016. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben jártam.. Nekem a legnagyobb változást egy lány barát hozta, mert előtte egyáltalán nem beszélgettem lányokkal. Ahogy vele beszélgettem, valahogy megszoktam, hogy egy lánnyal is képes vagyok beszélgetni, és azóta nincs ilyen problémám :)
2016. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni nekem bevált
2016. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sport valóban jót tesz az önbizalomnak. Nem kell nagy dolgokra gondolni elég ha heti 2-3x kimész futni máris jobban fogod magad érezni. De egyébként a neten rengeteg önértékelést fejlesztő könyvet találsz. Ja egyébként a kommunikációval én is hasonló helyzetben vagyok. A lényege az hogy nagyon rástersszelsz arra amit mondani akarsz. Nem kell szard le mások mit gondolnak ők sem tökéletesek. Ha akarsz küldj képet és mondok a külsődröl vélemyényt.16/L
2017. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!