Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tudja nekem meg mondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudja nekem meg mondani hogy ha egy fiu folyamatosan nez altalaban mosolyog, egyutt nevetuk, de ha emberek vannak korulottunk akkor mar neha flegmazik?! 17/L

Figyelt kérdés

2016. okt. 15. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Így próbálja az kifejezni hogy ő a vagányabb, menőbb. Csak menőzik a barátai előtt azzal, hogy így beszél veled.
2016. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fiúnak legyen őszinte érzése. :)
2016. okt. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de akkor tetszem neki?? teljesen osszezavar....

nem merem tole megkerdezni se mert lehet kinevet es letgadja

2016. okt. 16. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát kétes helyzet :S Ezt még én se nagyon tudom eldönteni...
2016. okt. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hat epp ez az...

fogalmam sincs mivan... most meg ugy nez mintha ha haragudna ram teljesen osszezavar.. nem tudom hogy ravezetni hogy elmondja hogy na ez van.. :/

2016. okt. 22. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vok, még nem kérdezted meg tőle hogy miért csinálja ezeket? :D Engem nem érdekelne mit gondolna, mert sokkal rosszabb egy semmit mondó tudatlanságban lebegni mint hogy megtudjam az igazat. :) Kíváncsiságból is rákérdeznék! ;)
2016. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves kérdező, olvasd végig a kérdésedet. El felejtetted leírni hogy mit kellene megmondani. Így elég nehéz válaszolni egy kérdésre, ami nem is kérdés.
2016. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!