Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet ez az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet ez az egész? Mit tegyek most? 17/L

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki egész nap velem viccelődik, mindenféle beceneveket talál ki nekem, sokat szokott rám mosolyogni, csomószor megvéd, ha valaki más piszkál (kivéve, ha ő :D ), ha szomorú vagyok, mindig próbál valahogyan megvígasztalni, és általában kedves velem. en mindig kedves vagyok vele, vagy ha kell neki valami, akkor probalok neki segiteni, meg nagyon sokat mosolygok, mondjuk én alapból ilyen vagyok kb mindenkivel. :D Meg mindig nagyon nevetek rajta. Nem tudom, hogy ez eleg visszajelzés-e neki. Multkor irtam neki facebookon, de ott csak egy szoval valaszolt a kerdesemre, es nem is dobott fel semmi mas temat, nem rakott hangulatjelet sem, es emiatt olyan erzes volt, mintha nem akarna velem beszélgetni. Lehet, csak rossz kedve volt, de azóta is írhatott volna már. (Nem jon par napja suliba). 2 barátnőm is mondta már, hogy szerintük azért viselkedik velem így, mert tetszem neki, és én is úgy érzem, de ezt eleve nehéz elképzelnem, mert ő elég hangos, sose tanul, meg elég "népszerű" is :D, én pedig azért halkabb vagyok (mondjuk én is nagyon sokat tudok beszélni, meg nyitott vagyok alapbol, csak az osztalyban sokkal nehezebb megnyilnom), meg ilyen szelidebb, jó tanuló. És nem tudom, hogy tetszhetnék-e egyaltalan neki ezek miatt, de amúgy meg mégis olyan érzés, mintha úgy viselkedne velem. Nem tudom, hogy így egyáltalán lehetne-e ebbol valami, mondjuk ez engem egyaltalan nem zavar, hogy o ilyen, sot ez tok jo :), csak nem tudom, hogy ot zavarna ez bennem. Es azt sem tudom, hogy én lépjek-e valamit, mert nekem az úgy kényelmetlen, úgy a jó, ha tényleg a fiú szerez meg, de nem akarom ot elbatortalanitani, vayg h tul keveset jelzek vissza, es emiatt ne legyen belole semmi. Nem tudom, hogy van ez a giuknal, hogy nagyon fontosak nekik ezek a celzasok, h van eselyuk v pedig ha annyira tetszel nekik, majd elobb utibb ugyis lepnek majd vmi teljesen konkretat. Bocsi a hosszú szövegért, remélem, azért lesz majd, aki végigolvassa :D

2016. okt. 19. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Az lenne a legjobb, ha elhívna valahova, hogy ne csak a suliban találkozzatok.Először mint barátok, utána csak eldönti, hogy mit is akar és akkor lépni fog.Jó ötlet a jelzés, de igen, inkább ő szerezzen meg. :)

23/F

2016. okt. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
64%

Én ugyanígy jöttem össze majdnem egy éve a barátnőmmel, csak abban a történetben én voltam a hangoskodó, rossz tanuló is vagyok. Észrevettem hogy nagyon sokat "stíröl" (néz) engem és azután leáltam vele beszélgetni szünetekben, elvittem fagyizni és itt csak annyi a megjegyzés hogy tél volt. Megtettük a fagyit, rá egy meleg teát, értette hogy miért csináltam mindezt, mert a fagyitól fázott, neki adtam a kabátot. És a teától pedig megégette a száját... Na itt volt a csattanó, ekkor mondtam neki hogy segítek hogy ne fájjon. Megcsókoltam. Azóta is szerelmesek vagyunk egymásba, eddig alig veszekedjünk.

Bocsi hogy sokat írtam, de sok sikert akarok kívánni neked is :)

14F. Az életkor ne tévesszen meg elég érett vagyok a koromhoz képest :))

2016. okt. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. okt. 19. 23:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincs mit és sok sikert! :)

23/F

2016. okt. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem meglesz :D
2016. okt. 19. 23:16
 6/10 anonim ***** válasza:
17 évesen már felnőttként kéne viselkedned! És felnőtt 25+ pasival kéne ismerkedned, nem kisgyerekekkel!
2016. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Meglesz, csak próbáld elérni, hogy elhívjon valahova és akkor nyugodtan tudtok lenni iskolán kívül is, akár kettesben :)

A 6-os válaszolóval meg ne törődj, nyilván nem ő dönti el! :)

2016. okt. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen sztem se :D
2016. okt. 19. 23:40
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os te jó isten, hogy vagy te szabadlábon? :D 25+...

Neked meg azt üzenem kérdező, hogy biztos tetszel neki, csak játssza a nagymenőt és félti a büszkeségét. De remélhetőleg megenyhül idővel.:) Bár ez az osztálytárs szitu...te dolgod, de én nem "lőnék házi nyúlra', persze nem akarlak lebeszélni.:D

2016. okt. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez alapján lehet hogy tetszel neki.
2016. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!