Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Ha valakivel egesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ha valakivel egesz jol elbeszelgettek, majd megkerdezed hany eves es a valasz utan lekoppintod a kora miatt?

Figyelt kérdés

Igy amblokk a mai lanyokat miert erdekli ennyire a kor? Ha valakivel tok jol elbeszelgettel, elhivott randira, majd facen uzenetbe megtudod, fiatalabb nallad es ezert elkuldod a "melegebb egtajra"?

Ezt soha nem ertettem... Tok normalis Fiu vagyok.. Elit gimi, jo kinezet.... Ezert nem is ertse az egeszet... 15F (lassan 16)



2016. aug. 27. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Alltalaban a lanyok nem szeretik a fiatalabb fiukat. Szerintem ennek ahoz lehet koze, hogy a lanyok szeretik ha valaki mellett biztonsagban erezhetik magukat, es ezt egy fiatalabb fiu nem nagyon tudja megadni. Altalaban. Szerintem. 15/L
2016. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok ilyesmikről.16 éves vagyok de van 14 éves fiú haverom is.Nem a kor számít hanem a felfogás.
2016. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, ment a zold pacsi :) Na jo, egy tal puding utan mashogy latom a vilagot😂😂😉😃
2016. aug. 27. 20:58
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például annyira nem számít a kor. Ha 2 évvel fiatalabb lenne a fiú, még az is beleférne.
2016. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A kor nem mindeig számít. Még ha 2évvel fiatalabb a srác akkor az még bele fér.

És van olyan haverom aki 11 éves és egész jol lehet vele hülyéskedni de komolyan beszélni is. És ez számít.

Ez "jól" megirtam...lol

15/l

2016. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A masik dolog a kedvenc lekoppintos duma.... "A LANYOK SOKKAL ERETTEBBEK" ezen mindig kiborulok 😂😂
2016. aug. 27. 21:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeruen mert az erettebb,tolem nehany evvel idosebb sracok jonnek be tobbnyire, mar ha velem egykoru az olyan semleges, ha tolem egy evvel fiatalabb az nem pozitiv, de meg belefer, de tobb ne legyen...hat azt mondhatom ami sajat velemeny.:D

17/l

2016. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg írni. Köszi.

2. Jó kinézet? Lehet, hogy nem a koroddal volt a baja, hanem azzal, hogy talán picit sokat gondolsz magadról. (A legjobb barátnőm modellkedik, mégsem hangoztatja sehol, hogy ő milyen szép. Erről ennyit...)

2016. aug. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8 1 Tudok irni, ha akarok ;)

2 Onbizalmam van, apolt vagyok, nem vagyok bunko es ez sztem pont eleg a kinezetemhez :* (De azert ment a zold pacsi ;) )

2016. aug. 28. 08:45
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát az érettség az nem nemtől függ szal.

Amugy 2 év az simán belefér.

Amugy 16 vagyok de van 11 éves fiu haverom és elég érett. Szóval a felfogás számit.

Ha nem igazodsz ki rajta sorry:D

2016. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!