Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen lánynak a külső-bels...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lánynak a külső-belső tulajdonságai, de főleg a személyisége, tetszene nektek, fiúk?

Figyelt kérdés

Külsőleg: - Úgy mell alá érő, hosszú, dús, hullámos, néha inkább már göndör, sötét barna - amit néha feketének hisznek - hajam van, amit vasalok szinte mindig.

- Barna szemem van, van amikor világos, van amikor sötétebb.

- Szeplős az arcom, a szemem alatt két oldalt, és az orromon.

- Szerintem szép orrom van, más lányok is dícsérték már.

- Olyan közepes szinten telt ajkaim vannak, nem olyan szélesek.

- Bőrhibáim, pattanásaim nem igazán vannak, nem is szoktak lenni, járok kozmetikushoz is.

- A szempilláim is normál hosszúságuak és halványan feketék.

- a szemöldököm is szép, azt is szokták dícsérni.

- a homlokom nem nagy

- sajnos elég kerek fejem van, főleg oldalról

- nem sminkelem magam

- 161 cm vagyok, és 53 kg, van rajtam egy kis felesleg, de nemrég híztam fel, mert mindig csont és bőr voltam, nekem az olyan pedig nem tetszik és így elégedett vagyok magammal.

A hasam így sem nagy és a combom sem.

- a melleim a korosztályomban nagyobbak, mint a többieknek, de azért arányosak a testemhez.

- szerintem és az osztályban lévő fiúk szerint (ezt nagyon szeretik pontozni) elég jó fenekem van.

-szeretek divatosan öltözködni, és leginkább feketében-fehérben-pirosban járok.

- a combom és a kezem is szőrös, de nem szeretném leborotválni, kicsit csúnya, de volt már fiú több is, aki elfogadott így, szóval gondolom másnak is menne.

- a vádlim kicsit vastag

- szerintem szép kézfejem van, mert kicsi kezem van, szép körmeim -nem festem, csak ápolom- és puha bőröm (lehet ez furcsán hangzik, de inkább a jó dolgolra szoktam kooncentrálni, hogy ne utáljam magam)

- van egy kicsi bicepszem (de tényleg nagyon pici)

(Nem sportolok)

Hát a külsőmről mást nem nagyon tudok leírni.


Belsőleg: - inkább fiú barátaim vannak, mindigis így volt, szeretek velük állatkodni, kicsit verekedni, mindenki hisztizik ha valamelyik oda böfög, én csak röhögök

-nem vagyok sportos, itálok furni tesin, vagy bárhol, de ha fogozunk vagy egymást kergetjük hülyeségből, akkor szeretem

- mások szerint van humorérzékem, én ezt még annyira nem vettem észre

-szeretem az állatokat, csak a macskákat nem

-viszont imádom a kutyákat

-hobbim a lovaglás és az evés

-ha a barátaimról van szó, nagyon sokszor elmegyek itthonról, de alapból az a 0-24 órában alvós típus vagyok

-átlagban bunkó vagyok az emberekkel, ha ők is olyanok velem, voltak már kissebb verekedéseim, (amikor nekem ugrottak), de amúgy szeretek másoknak segíteni, random idegen emberekre, lányokra, idősebb nénikre, a buszsofőrömre rámosolyogni, mert rám is szoktak indokolatlanul kedvesen, és ilyenkor tök jó kedvem lesz, és szeretném másoknak is ezt

-néha szoktam energiaitalt, sört inni, esetleg ha valamilyen ünnep van, a családom jelenlétében kicsit durvább piákat, de nem vagyok ilyen romlott gyerek, aki pián él, nem cigizek

- a cigi füstöt ki nem állhatom, a szüleim is leszoktak miattam, ha valaki a társaságomban rágyújt, kiveszem a kezéből és elnyomom, ha az utcán valaki füstje rám jön és nem tudom kikerülni, akkor szólok neki, nagyon nem szeretem

- mindig van nálam kézfertőtlenítő, utálom a bacilusokat, mindig figyelek a higiéniára

- szeretek horgászni 3s bogarak megfigyelni (ez is lehet kicsit fura)

- finnyás vagyok, nem sok féle kaját eszem meg

- nem vagyok olyan félős típus, szeretem a horror filmeket, de a vígjátékokat jobban

- nem vagyok olyan jó tanuló, inkább 3-4, de a matekot szeretem - és jó is vagyok belőle - illetve a fizikát és a bioszt és azt mondják, lehet 4-5 is, ha tanulnék (mert amúgy csak annyit szoktam, amennyi megragad órán)

- szeretek rajzolni, festeni és történeteket, verseket írni, bár ezekből talán csak az utóbbi kettőből vagyok jó 😂

- utálom, ha valaki nem tudja leírni helyesen a milyen, hülye, faj, és egyéb szavakat, mert én sem vagyok nagy zseni, de azért lehessem már érteni, amit a másik leír.

- nem szeretem a !-t, furán néz ki

-nem adom tovább mások titkát, megbíznak bennem általában elég jamar az emberek

-szeretek tanácsokat adni, és elég érdekes gondolkodásom van

-a gondolkodásom inkább olyan, mint egy pszichologusé, szeretem más irányból nézni a dolgokat

-nehezen bízom meg az emberekben, 3s elég félénk és szerény vagyok néha idegenekkel, ez az ember kisugázásától függ

- nem vagyok könnyen sérthető

-általában makacs vagyok, de, mint már írtam szerinten teljesen máshogy gondolkodom és máshogy nézem a dolgokat



Tudom, elég sok felesleges dolgot írtam le, de szerintem így jobb, mint az, hogy barna haj, barna szem,kedves és aranyos.

Ha valaki végig olvasta, annak köszönöm szépen, és azt is, ha értelmesen megtudja fogolmazni válaszát.

14/L (és bocsánat a helyesírási hibákért)



2016. okt. 22. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én sem szeretek tesin furni
2016. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utálok futni*, nem furni 😂😂
2016. okt. 22. 10:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te'ccel :) :DD
2016. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt elolvasva, rossz ember nem lehetsz. :)

Van bennünk pár közös. :)

2016. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Esküszöm, a kinézetet leszámítva szinte minden igaz rám a belső tulajdonságaidból. :) Szerintem jó barátnők lennénk :D. Lehet, hogy nem erre voltál kíváncsi, de azért leírtam :D. 13/L
2017. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!